0935 740 04 40
021 26204749
چت در واتس آپ

تماس با مطب دکتر ماندانا آیت الهی

پاسخگویی همه روزه حتی تعطیلات 9صبح تا 10شب

نوبت آنلاین

20% تخفیف و اقساط

مرکز ارتودنسی دکتر ماندانا آیت الهی

23سال سابقه

ارزانترین قیمت در کل ایران

چرا وب سایت "بریم دکتر"  دکتر ماندانا آیت الهی را برای ارتودنسی معرفی می‌کند؟

1- سابقه زیاد و طولانی مدت ایشان در ارتودنسی باعث شده با تمام چالش های این بخش دندانپزشکی آشنا باشند.
2- استفاده از پک های آمریکایی که وارداتش را خود ایشان به عهده دارد نتیجه و بازدهی را دو چندان کرده است.
3- تنها دندانپزشک زیبایی در ایران که 22سال مشغول فعالیت ارتودنسی بوده اند، این مهم باعث شده در کنار ارتودنسی مولفه های زیبایی دندان در نظر گرفته شود. اگر بیمار پس از پایان دوره ارتودنسی نیاز به لمینیت یا کامپوزیت داشته باشد توسط خود ایشان انجام می‌گردد.
4- قیمت بسیار منصفانه و شرایط پرداخت آسان در مطبی شیک و بسیار بهداشتی.
5- باز بودن مطب در تمام روزهای هفته برای چک آپ های ماهانه. 
6- تحصیلات عالی در دانشگاه تهران، USLA آمریکا، تگزاس آمریکا و دوره های تخصصی در آلمان و ژاپن.
7- سطح رضایت مندی بیماران بسیار بالا بوده و درج نظرات آنها در وب سایت های مختلف صحه بر همین مهم است.

ارتودنسی در انواع مختلف موجود است که هرکدام نیز بسته به جنس و نوع براکت ها قیمت متفاوتی دارد. ما برای انجام ارتودنسی از بهترین متریال (پک‌آمریکایی) استفاده می‌کنیم تا دندان شما در طول مدت درمان دچار تغییر رنگ نشود. براکت های با کیفیت و مقاوم سرعت نتیجه گیری را بالا می‌برد، البته تجربه 23ساله دکتر آیت الهی هم نقش بسیار مهمی در کاهش مدت زمان درمان خواهد داشت. قیمت ارتودنسی 9900000تومان برای هر فک می‌باشد که برای مدت محدود با 20% تخفیف 7920000تومان شده است که به صورت اقساط بدون نیاز به چک و ضامن در مطب دکتر آیت الهی انجام می‌گردد. روش اقساطی شامل پرداخت 30% از مبلغ به صورت نقد و مابقی پرداخت در یکسال می‌باشد. که می‌توان گفت نسبت به نوع کاری که در سطح بسیار بالا انجام می‌شود این قیمت و شرایط پرداخت فوق العاده مناسب و تقریباً یک سوم مراکز دیگر است.

قیمت ارتودنسی چقدر است؟

قیمت ارتودنسی

توجه: ارتودنسی شاخه ی بسیار مهمی از دندانپزشکی است که صرفاً یک دندانپزشک متبحر و با تجربه می‌تواند تنظیم دقیق براکت ها را در زمان مشخص انجام دهد تا بیمار در مدت زمان کوتاه  به نتیجه دلخواه برساند. لذا در انتخاب مرکز مورد نیاز، به تجربه دندانپزشک دقت کنید. 

ارتودنسی دندان چیست و چه نکاتی باید در این باره بدانید؟

وقتی نام ارتودنسی می‌آید، همه ما به یاد سیم‌های فلزی درون دهان و ظاهر آن‌ها می افتیم. اما غافل از اینکه بسیاری از ما لبخند زیبای خود را مدیون همین سیم‌های فلزی هستیم. از آنجائیکه معمولاً دندانهای نسبتاً درشت در فک، منظم رشد نمی‌کنند لذا دندانهایی که ارتودنسی می‌شوند پس از پایان دوره بسیار زیبا خواهند شد و لبخند رویایی برای فرد ایجاد می‌کند. تصور عموم مردم از فرایند ارتودنسی یک فرایند طولانی و وقت گیر است. به همین دلیل نیز بسیاری از افرادی که دارای بهم ریختگی دندانی هستند، از انجام ارتودنسی سر باز می‌زنند و متاسفانه دندانهای ارزشمندشان را در سنین جوانی عصب کشی می‌کنند و تراش می‌دهند و درنهایت کامپوزیت یا لمینیت می‌نمایند. متاسفانه بعضی از دندانپزشکان بخاطر منافع مالی، بیمار را از روش صحیح درمان مطلع نمی‌کنند. حال اگر شما هم یکی از این افراد هستید، بهتر است بدانید که علم دندان پزشکی این روزها پیشرفت‌های بسیاری داشته و دیگر فرایند ارتودنسی مانند سابق نیست. بلکه با روش ارتودنسی سریع اکنون این درمان به محبوب‌ترین روش برای مرتب کردن دندان‌ها و داشتن لبخندی زیبا تبدیل شده است. هر چند در مرکز دندانپزشکی ما کامپوزیت و لمینیت در سطح بسیار مطلوب انجام می‌شود و حتی مدعی هستیم زیباییکه ما می‌توانیم با این دو روش برای بیماران خلق کنیم با سایر مراکز قابل قیاس نیست ولی اعتقاد راسخ داریم که همه افراد نباید برای دستیابی به دندان زیبا تن به کامپوزیت و لمینیت دهند.
دکتر آیت الهی یکی از برجسته‌ترین دندانپزشکان ایران است که بالغ بر 22سال درمان ارتودنسی انجام داده است. ایشان ارتودنسی دندان‌ها را به بهترین نحو  در کمترین دوره زمانی برای شما انجام می‌دهد که در هر جلسه ویزیت شما شاهد تغییرات بسیار چشم گیری خواهید بود که این امر روند درمان را بسیار لذت بخش می‌نماید. اگر کنجکاوید بدانید که ارتودنسی در مطب دکتر آیت الهی چگونه انجام می‌شود و یا اینکه ارتودنسی دقیقاً مناسب چه افرادی است در ادامه با ما همراه باشید.

متخصص ارتودنسی

4825494 - 0933

88015766 - 021

بهترین کامپوزیت دندان
کامپوزیت IPS
دکتر ماندا آیت الهی متخصص کامپوزیت
کامپوزیت ونیر

برآمدگی فوقانی یا اورجت:
در برآمدگی فوقانی دندان‌های فک بالا (معمولاً دندان‌های جلویی) به بیرون رانده می‌شوند و با یک خمیدگی خاص جلوتر از دندان‌های فک پایین قرار می‌گیرند. کوچک بودن فک پایین یکی از دلایل به وجود آمدن این شرایط است. اما استفاده طولانی مدت از پستانک در کودکی و جویدن شصت نیز می‌تواند از دلایل دیگر آن باشد که در اثر فشار دادن دندان‌ها به بیرون باعث تغییر سقف دهان و شکل گیری دندان‌های فک بالا به این صورت شده است. نمونه بارز این عارضه نیز خواننده معروف بریتانیایی یعنی فردی مرکوری است! این موارد قطعاً نیاز به ارتودنسی خواهد داشت.

فاصله زیاد دندانها
خط میانی نا بجای دندان
روی هم نیامدن دندان

حالت آندر بایت(under bite)
این حالت در افرادی دیده می‌شود که در هنگام بستن دهان دندان‌های جلویی ردیف پایین آن‌ها جلوتر از دندان‌های ردیف بالا قرار می‌گیرند. دلیل رایج به وجود آمدن چنین حالتی نیز رشد غیر طبیعی فک‌ها در صورت است. چنین عارضه‌هایی اگر در کودکی به درستی تشخیص داده شوند، به راحتی در زمان کوتاه‌تر و با هزینه کمتر با ارتودنسی قابل درمان هستند.  

حالت آوربایت(over bite)
دیگر مورد شایعی که نیاز به ارتودنسی دارد آوربایت است. حالت آوربایت زمانی پیش می‌آید که در هنگام بستن دهان دندان‌های فک بالا دندان‌های فک پایین را بپوشانند. در حالت عادی پوشیده شدن نیمی از دندان‌های جلویی فک پایین با دندان‌های جلویی فک بالا طبیعی است. اما در افرادی که دندان‌های آور بایت دارند، کل دندان‌های فک پایین پوشیده شده و گاهی نیز در موارد شدید باعث برخورد دندان‌های پایین با سقف دهان و آسیب زدن به آن می‌شوند.

دندان خرگوشی دندان جلو

فاصله زیاد یا شلوغی دندان‌ها:
فاصله زیاد که به spacing و شلوغی دندان‌ها که به crowding مشهور هستند دو مورد بسیار شایع در جهان برای ارتودنسی هستند. وجود فاصله زیاد بین دندان‌ها و یا شلوغی بیش از حد دندان‌ها هر دو مشکلات و بیماری‌های لثه را در افراد افزایش می‌دهد. این دو مورد بهم ریختگی بیشتر به دلیل کوچکی دندان‌ها و یا کوچک بودن فک‌ها اتفاق می افتد. شلوغی بیش از حد دندان‌ها در دوران کودکی ممکن است از در آمدن صحیح دندان‌های دائمی و یا حتی از در آمدن آن‌ها به طور کلی جلوگیری کند. از این رو بهتر است در همان سنین کودکی نیز فرزند خود را برای تشخیص نیاز به ارتودنسی نزد دندانپزشک ماهر ببرید تا این موارد را قبل از حاد شدن تشخیص دهد.


خط میانی نابجا(Misplaced midline)
در برخی افراد فاصله شدید بین دندان‌ها تنها بین دو دندان جلویی ردیف بالا دیده می‌شود. در این موارد فاصله و خط میانی بین دندان‌های جلویی فک بالا با خط وسط دندان‌های پایین مطابقت ندارد. هرچند برای این موارد نیز انجام درمان ارتودنسی ارجعیت دارد، اما بسیاری از افراد به خصوص بزرگسالان برای درمان این عارضه به سراغ لمینیت می‌روند. البته که اگر در این روش دندان‌های اصلی فرد تراشیده نشود، ضرری نخواهد داشت.

باز بودن بین دو فک (open bite)
در افرادی که دچار عارضه open bite هستند، معمولاً دندان‌های آسیاب خلفی روی هم قرار می‌گیرند و مشکل خاصی ندارند. در حالی که دندان‌های جلویی فک بالا و پایین با روی هم قرار گرفتن یک فضای خالی بین دو ردیف به وجود می‌آورند. این حالت نیز بیشتر به دلیل جویدن شصت ایجاد می‌شود که بر روی شکل گیری لثه‌ها و سقف دهان تأثیر می‌گذارد. هرچند این مورد بیشتر در دندان‌های جلویی دیده شده اما ممکن است در دندان‌های کناری نیز اتفاق بی افتد. برای این افراد نیز دندانپزشک در همان دوران کودکی با توجه به عادات بد کودک می‌تواند تشخیص دهد که نیاز به ارتودنسی دارد یا نه.جلو بودن دندان بالا
جلو بودن فک با ارتودنسی

حالت کراس بایت(cross bite)
کراس بایت در بین حالات مختلف malocclusion بیشترین بهم ریختگی دندان را به خود اختصاص می‌دهد. در این عارضه که ممکن است در یک و یا هر دو فک دیده شود، دندان‌ها هرکدام در یک جهت ناهماهنگ در آمده و هیچکدام از دندان‌های جلویی یا عقبی هر دو فک به درستی روی هم قرار نمی‌گیرند. این حالت بیشترین تأثیر را بر روی زیبایی چهره فرد دارد. از این رو بهتر است درمان ارتودنسی در سنین پایین‌تر کودکی و یا نوجوانی انجام شود تا فرد اعتماد به نفس و زیبایی خود را هرچه زودتر به دست آورد.

نیاز به ارتودنسی

دکتر آیت الهی با در اختیار داشتن سال‌ها تجربه و علم کافی با بررسی همه جانبه سوابق بیماری افراد و نیز بررسی الگوی رشد فک‌ها و دندان‌ها مناسب‌ترین روش را برای ارتودنسی و اصلاح عیوب دندان به بیماران خود پیشنهاد می‌دهد. تمامی درمان‌های انجام شده در مطب دکتر آیت الهی با تضمین بوده و شما می‌توانید با اطمینان کافی دوره درمانی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون مشکل پشت سر بگذارید. 

چه دندان هایی به ارتودنسی نیاز دارند؟ 

انواع ارتودنسی که در مطب دکتر آیت الهی انجام می‌شود:

دکتر دکتر آیت الهی با دارا بودن مدارک گوناگون ارتودنسی از دانشگاه‌های معتبر آمریکا و اروپا و تسلط بر روش‌های روز دنیا برای مرتب کردن دندان‌ها و اصلاح طرح لبخند، انواع ارتودنسی را متناسب با شرایط و خواسته‌های بیمار انجام می‌دهد.

ارتودنسی ثابت تمام فلزی

ارتودنسی ثابت فلزی همان روش قدیمی ارتودنسی است که در آن سیم‌های فلزی ارتودنسی با براکت های فلزی به دندان‌ها چسب می‌شوند. با اینکه این نوع از ارتودنسی ظاهر زیبایی ندارد، اما به دلیل استحکام بالا و نیز میزان موفقیت بالا در درمان ناهنجاری‌های شدید، هنوز هم پر استفاده ترین روش ارتودنسی است. ارتودنسی ثابت فلزی در برخی موارد ممکن است دچار زنگ زدگی شده و رنگ دندان‌ها را نیز تحت تأثیر قرار دهد. از طرفی نیز بسیاری از افراد به دلیل درد همراه با سیم‌ها و بریس ها در دهان از ارتودنسی فرار می‌کنند.
زیرا نصب سیم و براکت های ارتودنسی به مهارت زیادی نیاز دارد و هرچه دقیق‌تر باشد بیمار درد کمتری در طول درمان خواهد داشت. دکتر آیت الهی با داشتن تجربه بالا، علم به روز و با بهترین و جدیدترین نوع براکت معروف به self-ligating یا خود بازشونده ارتودنسی ثابت را برای شما انجام خواهد داد.
ارتودنسی دندان

ارتودنسی نامرئی ثابت:

ارتودنسی سرامیکی نوع دیگری از ارتودنسی ثابت است که در آن مانند روش قبل از سیم‌های فلزی و برخلاف آن از براکت های سرامیکی استفاده می‌شود. وجود براکت های سرامیکی شفاف به جای براکت های فلزی ظاهر بهترین به لبخند بیمار در طول دوره درمان می‌دهد. به همین دلیل نیز بسیاری از بیماران به خصوص خانم‌ها از این روش برای ارتودنسی استفاده می‌کنند.
از مزایای ارتودنسی سرامیکی می‌توان به این مورد اشاره که ظاهر دهان نیز با براکت های سرامیکی بسیار بهتر از روش قبل خواهد بود. اما در ارتودنسی سرامیکی، براکت ها ممکن است بر اثر فشار زیاد در هنگام غذا خوردن بشکنند و هزینه زیادی روی دستتان بگذارند.
به همین دلیل دندانپزشکان معمولاً برای انجام ارتودنسی ثابت به بیماران همان روش معمول قدیمی را توصیه می‌کنند. در برخی موارد نیز طبق درخواست بیمار این دو روش با هم ترکیب شده و تنها 4 دندان بالا(دندان‌های ظاهر شده در هنگام لبخند) براکت سرامیکی دریافت می‌کنند و برای سایر دندان‌ها همان براکت فلزی به کار می‌رود. در برخی موارد پس از تشخیص دندانپزشک، برای ارتودنسی ثابت علاوه بر براکت های شفاف از سیم‌های شفاف نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب حتی با وجود ارتودنسی ثابت نیز شما در هنگام لبخند ظاهر زیبای سابق خود را خواهید داشت. زیرا این نوع ارتودنسی ثابت کاملاً شفاف بوده و مزاحمتی برای لبخند شما ایجاد نمی‌کنند.
ارتودنسی ثابت نامرئی در مطب دکتر آیت الهی با بهترین کیفیت انجام می‌شود تا در طولانی مدت آسیبی به آن وارد نشود. لازم به ذکر است که این نوع ارتودنسی کاملاً به نوع ناهنجاری دندان‌ها بستگی دارد و ممکن است برای بسیاری از ناهنجاری‌های دندانی قابل استفاده نباشد.

ارتودنسی نامرئی متحرک (اینویزیلاین):

ارتودنسی متحرک نامرئی از جدیدترین روش‌های ارتودنسی در دنیاست که در مطب دکتر آیت الهی نیز به بهترین نحو انجام می‌شود. در این روش یک قالب پلیمری بسیار نرم و شفاف بر روی دندان‌ها قرار می‌گیرد تا دندان‌ها در طول زمان اصلاح شوند. برای انجام این روش باید هر 2 یا 3 هفته ( بسته به تشخیص پزشک و میزان حرکت دندان‌ها) قالب مخصوصی توسط دندانپزشک تهیه شود تا دندان‌ها در نهایت به شکل دلخواه و درست خود برسند.
ارتودنسی متحرک نامرئی کمترین درد و بهترین ظاهر را برای انجام ارتودنسی دارد. اما برای ناهنجاری‌های شدید نمی‌توان از این روش استفاده کرد. علاوه بر این، هزینه ارتودنسی متحرک نیز بیشتر از سایر روش‌هاست. زیرا نیاز به قالب‌های متعددی دارد.
ارتودنسی نامرئی
ارتودنسی ثابت پلاستیکی:
در این نوع ارتودنسی نیز براکت های پلاستیکی جای خود را به براکت فلزی می‌دهند. هرچند ظاهر براکت پلاستیکی در ارتودنسی ثابت از فلزی بهر و هزینه آن نیز نسبت به براکت سرامیکی کمتر است، اما به دلیل تغییر رنگ بسیار زیاد معمولاً از این روش کمتر برای ارتودنسی ثابت استفاده می‌شود.
زیرا عوض کردن براکت ها هر بار پس از تغییر رنگ نیاز به در آوردن کل سیم‌ها و براکت ها خواهد داشت. این فرایند نیز برای بیمار هم وقت گیر و هم درد آور است.
ارتودنسی نامرئی ثابت
در روش ارتودنسی لینگوال، سیم و براکت ها در پشت دندان‌ها نصب می‌شوند. این نوع درمان نیز به دلیل جلوگیری از ایجاد لبخند غیر طبیعی در بیماران استفاده می‌شود. در روش لینگوال در واقع سایر افراد اصلاً متوجه سیم و براکت داخل دهان شما نخواهند شد. به همین دلیل ظاهر بسیار بهتری نسبت به روش‌های دیگر خواهد داشت. اما معایب این روش باعث شده امروزه کمتر کسی به سراغ این روش ارتودنسی برود.
براکت لینگوال که در پشت دندان‌ها قرار می‌گیرد، آزاردهندگی بیشتری برای کام و زبان شما ایجاد می‌کنند. هم چنین تمیز کردن و پاکسازی دندان‌ها با حضور براکت لینگوال بسیار دشوارتر و ریسک پوسیدگی دندان‌ها بیشتر خواهد شد.
ارتودنسی لینگوال:
ارتودنسی پشت دندان
سن ارتودنسی

بهترین سن ارتودنسی چند سالگی است ؟

این سؤال برای بسیاری از والدینی که فرزندانشان دچار ناهنجاری دندانی هستند مطرح است. به گفته بسیاری از متخصصان، بهترین زمان برای انجام ارتودنسی و اصلاح ناهنجاری‌های دندانی سنین 6 تا 13 سالگی است. زیرا در این سنین استخوان‌های فک هنوز رشد خود را تکمیل نکرده‌اند و به راحتی قابل حرکت و اصلاح هستند. انجام ارتودنسی در این سنین طلایی، هم زمان و هم هزینه کمتری نیاز خواهد داشت.
با این وجود بسیاری از کودکان در این سن به دلایل مختلفی مانند ترس از دندانپزشک و... از ارتودنسی دوری می‌کنند. به همین دلیل اکثراً بیماران ارتودنسی افراد بالغ هستند. هرچند ارتودنسی در سنین طلایی بهترین انتخاب است. اما با پیشرفت علم اکنون ارتودنسی در سنین نوجوانی، جوانی و میانسالی نیز بدون مشکل انجام می‌شود. در مطب دکتر آیت الهی ارتودنسی با به روزترین روش‌ها و بهترین متریال انجام می‌شود. از این رو نیازی نیست نگرانی از بابت سن مناسب ارتودنسی داشته باشید.
چه افرادی نیاز به ارتودنسی دارند؟
اینکه نیاز به ارتودنسی دارید یا نه موضوعی است که باید حتماً توسط دندانپزشک با تجربه تشخیص داده شود. همانطور که می دانید، ارتودنسی روش‌های بسیار متنوعی دارد که هرکدام برای نوعی از ناهنجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از افراد فکر می‌کنند با تراش دادن دندان‌ها و لمینیت کامپوزیتی و سرامیکی می‌توان ناهنجاری‌های دندانی را برطرف کرد. در صورتی که این تصور کاملاً اشتباه است.
دندانپزشکان متعهد و حرفه‌ای با بررسی سوابق پزشکی بیمار و نیز مشکلات پیش رو سعی دارند بهترین روش را برای نگهداشتن دندان‌های اصلی بیمار معرفی کنند. لمینیت و یا کامپوزیت دندان‌ها کاربردهای دیگری در دندانپزشکی دارند و نمی‌توان از آن‌ها به عنوان روشی برای اصلاح ناهنجاری‌های دندانی استفاده کرد. زیرا زمانیکه دندانها خیلی نا مرتب باشد به علت تراش دادن زیاد دندانها بافت اصلی دندان از بین می رود.
کودکان اکثراً از سیم‌های ارتودنسی و شکل و ظاهر آن‌ها فراری هستند. همین امر نیز سبب شده تا ارتودنسی اطفال با روش‌های خاصی مانند ارتودنسی ثابت انجام شود. زیرا در این روش کودک می‌تواند رنگ کش های دور براکت ها و سیم ارتودنسی را خودش انتخاب کند و از ارتودنسی دندان برای خودش سرگرمی بسازد. این روش تمایل کودکان به انجام ارتودنسی را افزایش می‌دهد.
ارتودنسی اطفال به خصوص در سنین 6 تا 9 سالگی اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل نیز همواره پزشکان سعی دارند کودکان را به انجام این درمان ترغیب کنند. دلیل این اهمیت نیز مزایای بسیار زیاد آن برای کودکان است. برطرف شدن عادات غلط مانند مکیدن انگشت، زبان زدن به دندان‌ها و تنفس دهانی، اصلاح الگوی رشد فک‌ها و دندان در کودکان و عدم نیاز به جراحی در آینده و نیز درمان بسیار راحت‌تر با نتایج بهتر و ریسک کمتر، از جمله مزایای ارتودنسی اطفال هستند.
همانقدر که ارتودنسی اطفال اهمیت دارد، به همان اندازه نیز نیازمند دقت و تجربه است. تشخیص درست ایرادهای فکی و دندانی، شناسایی عادات بد کودکان، استفاده از مناسب‌ترین نوع براکت و بستن صحیح و بدون درد سیم و براکت های ارتودنسی در این فرایند بسیار مهم است. دکتر آیت الهی با سابقه بیش از 22سال در زمینه ارتودنسی اطفال این پروسه را برای کودکان شما به بهترین نحو انجام خواهد داد.
ارتودنسی اطفال چگونه انجام می شود؟
هرچند اعتقاد داریم براکت های فلزی ارتودنسی، به چهره افراد لطمه نمی‌زند ولی خیلی از افراد بخاطر همین براکت ها از انجام ارتودنسی سر باز می‌زنند گاهی اوقات هم فکر می‌کنند باید ارتودنسی را در سنین پائینتر انجام می‌دادند. در هر حال این روزها ویروس کرونا باعث شده تا همه افراد در محافل دوستانه و اماکن عمومی از ماسک استفاده کنند همین مسئله عامل افزایش نرخ استفاده از ارتودنسی شده. پس شما هم از این تهدید یک فرصت بساز...!
استقبال زیاد از ارتودنسی بدلیل استفاده ماسک

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

 نظر بیماران 
​​​​​​​پاسخدهی به سوالات بیماران فقط از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است

سحر کاظمیان: * * * * * تاریخ 96/3/15  سالها پیش برای ارتودنسی به خانم دکتر آیت الهی مراجعه ایشون دکتر بسیار با وجدان و منصف و بسیار کار دانی هستند من در سن 25 سالکی ارتودنسی انجام دادم و پس از یکسال کاملاً دندانهام منظم شد. امروز هم پیش ایشون برای دخترم ارتودنسی انجام دادم که امیدوارم به زودی دندانهاش مرتب و زیبا بشه .

میترا خدایاری: * * * * *  تاریخ 96/3/21  ارتودنسی کردم فوق العاده شده همه ازم میپرسن کجا انجام دادی خانم دکتر ماهه و کارش حرف نداره 5ماهه جواب گرفتم

ترنم نیک رویان: * * * * * تاریخ 96/3/22  اردیبهشت دندانهامو ارتودنسی کردم دو سال زمان برد البته من رابطه فکی صحیح نداشتم و علت طولانی بودن دوره ارتودنسی همین رابطه غیر اصولی فک بود الان خیلی راضی هستم هفته پیش تازه سیم هارو باز کردم برای افرادی که ارتودنسی نیاز دارند و از انجام این کار امتناع میکنند یه پیام دارم که وقتی دندانهاتون ردیف میشه خیلی احساس خوبی خواهید داشت و یه نکته هم اینکه خیلی زود به ارتودنسی عادت میکنید و جزوی ازتون میشه.

ساینا بهبودی: * * * * *  تاریخ 96/3/22 خانم دکتر واقعا ازتون ارتودنسی ممنونم نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم همه چی عالی انجام شد .

بهناز: * * * * *  تاریخ 96/3/31 رو دست نداره بهترین دندانپزشک برای ارتودنسی هستند تو سن 35 سالگی 6ماهه جواب گرفتم همه دندانهام مرتب شدند.

الناز حاجی قاسمی: * * *  تاریخ 96/4/5 من ارتودنسی انجام دادم دوست داشتم نامرئی  باشه ولی گفتند نامرئی دیر جواب میده. از دندانپزشک دیگه پرسیدم گفتند اینطوری نیست کلاً احساس بدی دارم با ارتودنسی و از معلوم بودنش بدم میاد. شاید برم عوض کنم نامرئی بندازم.

محمد طاری: * * * * *  من 15سال پیش آمدم مطب پیروزی میدان شکوفه و دندانهامو خانم دکتر آیت الهی ارتودنسی کردند به مدت 8 ماه براکت برام نصب بود و تمام دندانهام مرتب شد بعد از هشت ماه براکت ها را باز کردند و یم میله خیلی نازک پشت دندانهام گذاشتند که دندانها به حالت قبل برنگردند .دوسال هم این میلیه روی دندانهام بود که واقعا میتونم بگم گاهی اوقات فراموش میکردم چیزی رو دندانهام وجود داره چون این میله خیلی کوچیکه و به سختی پشت دندان قابل رویته. من 5 نفر تو فامیل رو خودم معرفی کردم برای ارتو و خرداد ماه امسال هم رفتم مطب زعفرانیه ایشون که تازه باز کردند برای کامپوزیت ولی خانم دکتر گفتند نیازی به کامپوزیت ندارم و فقط باید بلیچینگ کنم .خواستم بابت وجدان کاریشون تشکری کرده باشم

کاظم خانی: * * * * * تاریخ 96/5/11  خیلی کارشون خوبه حتما توصیه میکنم اول ارتودنسی انجام دادم و بعد 4 ماه کامپوزیت خیلی خوب شد 

سارا تهرانی: * * * * * تاریخ 96/5/28  دوستم بهم اینجارو معرفی کرده بود خواستم از خانم دکتر تشکر کنم واقعا مهربانه و دلسوزانه وقت میذارند از همه مهمتر اینه که بسیار حرفه ای ارتودنسی می‌کنند و خیلی زود تر از دوستام به نتیجه رسیدم. واقعاً سه ماهه خوب شد دندانهام

ساره ناگهی: * * * * * تاریخ 96/5/28  سلام من در مورخه 27/5/96 ارتودنسی رو بعد از یک و نیم سال باز کردم دندانهای من به شدت روی هم بودند و رابطه فکی خیلی نا منظمی داشتم به صورتیکه دکتر خدابنده به من گفته بودند 5 سال باید فنر داخل دهان بذارم .از طریق یک دوست با خانم دکتر آیت الهی آشنا شدم و اسفند 94 پیش ایشون ارتودنسی کردم به طرز شگفت انگیزی بعد از 1.5 سال دندان هام عالی و حتی زیبا شدند یعنی نقطه ضعف من رو تبدیل به نقطه قوتم کردند . بی نهایت سپاسگزارم 

آیدا صادقه: * * * * *  تاریخ 96/6/14  دخترم رو تازه ارتودنسی کردم تعرفشون رو خیلی شنیده بودم در مرحله اول شیفته اخلاق و منش حرفه ای ایشون شدم دخترم عاشق خانم دکتر شدند . در کنار جدیت شوخ طبعیی خاصی دارند که به دل میشینه . دستیارشونم خیلی دختر با دقتی است. برید پیش ایشون راضی خواهید بود

محمد رضا مخلص آبادی: * * * * * تاریخ 96/7/13  بی شک و بدون تردید ایشان بهترین ارتودنتیست ایران هستند سابقه کاری بلند مدت و خانواده ای که بیش از 50 دندانپزشک تحویل جامعه ایرانی داده. البته باید گفت خانم ماندانا آیت الهی و دکتر شریف امامی بهترین پزشکان این خاندان هستند. تحصیلات عالی در سراسر دنیا دارند آمریکا ، اروپا ،ژاپن

محمد کاشانی: * * * * * تاریخ 96/8/29  درخانواده ما 4 نفر پیش ایشان ارتودنسی کردند و همه رضایت کامل دارند فقط از براکت های آمریکائی استفاده می نمایند و واقعاً زود نتیجه میده بنظرم تخصص خود ایشان هم در بازدهی سریع تاثیر داره.

کاتیوش مالمیر: * * * * * تاریخ 96/10/5  3ماه پیش ارتودنسی انجام دادن الان خیلی بهتر شده دیروز گفتند 3ماه دیگه تمامه .خداروشکر کامپوزیت نکردم داشتم میرفتم برای تراش دندان .یه دکتری میخواست دندانهامو تراش بده و کامپوزیت کنه دکتر آیت الهی نجاتم داد

حسن طاهری: * * * * * تاریخ 96/11/2  من ارتودنسی انجام دادم چهارماهه خوب شدم خودمم باورم نمیشه قبل از اینکه برم پیش ایشون فکر میکردم باید 2سال ارتودنسی داشته باشم .در هر حال ممنون و سپاسگزارم خیلی کارشون عالیه .خیلیخوشحالم که شب عید ارتودنسی ندارم.

رویا علیان فر: * * * * * تاریخ 96/10/22  برای ارتودنسی من و دخترم مراجعه کردیم هر دو انجام دادیم 1ماه گذشته نتیجه کاملاً مشهوده.

روشنک پیرهادی: * * * * *  تاریخ 96/10/15 دندانهای پدر من رو فول ایمپلنت کردند خیلی نگران بودیم ولی در نهایت عالی شد البته فیکسچر ها رو جراح کار گذاشتند ولی روکشها رو خودشون کار کردند. خوبیش اینه که مطب مجهزه و همه چیز در یک جا انجام میشه قیمت هاشونم هم به نسبت کارشون منصفانه هست .دندانهای دخترمو باید ببرم برای ارتودنسی.

سعید باقری: * * * * * تاریخ 96/10/11  تمام اقوام ما میان اینجا کارشون خیلی ظریفه تبحر اصلیشون در درمان  ارتودنسی و رفع بی نظمی دندانهاست

کامران مخبری: * * * * *  تاریخ 96/10/8  هم خدمات خوب و هم قیمت مناسب ارتودنسی رو نصف جاهای دیگه حساب کردند. خیلی راضی هستم

ارشیا کاظمیان: * * * * * تاریخ 96/11/11  بهترین دکتر هستند خیلی ماهرن بعد از ارتودنسی  واقعاً عالی شده دندونام  امروز بلیچینگ کردم شد مشابه لمینیت .

مژگان: * * * * * تاریخ 96/11/15 استاد اول و آخر ارتودنسی ایران هستند پروفسور صمیعی ارتودنسی 

محمد باقری: * * * * * تاریخ 96/11/16  دی ماه دندانهامو ارتودنسی کردم تو همین یک ماه دندانهام درست شده (-: خیلی راضی هستم البته دکتر گفتند تا چهار ماه نباید براکت ها رو در بیارم و بعدش هم باید فیکس از پشت بزنم.

ساداتی: * * * * * تاریخ 96/11/20  بنده در سال 92 پیش خانم دکتر آیت الهی ارتودنسی کردم و ظرف مدت 8 ماه دندانهام کاملاً مرتب و دلخواه من شدند خواهر من اوایل امسال پیش ایشون ارتودنسی کرده که بخاطر کج بودن فکش باید یک جراحی هم انجام بده و بهشون گفتند سه سال مدت درمانشون طول میکشه دو روز پیش هم رفتم مطب ایشون برای یکی از بهترین دوستانم ارتودنسی انجام بدیم. برای ارتودنسی بهترین انتخاب هستند قیمت هاشون هم خیلی کمه و کاملاً قسطی می‌تونید پرداخت کنید.

آرامش: * * * * * تاریخ 96/11/21  فوق العاده است

هادی نوروزی : * * * * * تاریخ 96/11/21  من و مادرم رفتیم کارشون خوبه من ارتودنسی کردم مادرم ایمپلنت دائیمم قبلن رفته بود

هانیه فیض الهی : * * تاریخ 96/12/10  اصلا راضی نیستم لوپم زخم شد . براکت ها میخوره به لپم اذیت میشم 

پارسا اردشیر : * * * * * تاریخ 96/12/25  جزو 5 دندانپزشک برتر برای ارتودنسی هستند دایی من در تهرانپارس دندانپزشک هستند و بهم ایشون رو جهت ارتودنسی معرفی نمودند بسیار راضی هستیم هم خودم و هم همسرم و هم پسرم پیش ایشون ارتودنسی انجام دادیم

دانش عظیمی : * * * * * تاریخ 97/5/6  از اسفند منتظر بودم گویا سفر خارجی بودند در هر حال بعد از 6 ماه انتظار بالاخره دندان هام درست شد ولی انصافاً ارزش داشت. خانم دکتر بابت روز یکشنبه هم عذرخواهی من رو پذیرا باشید در هر حال شما بهترینی

فرامرز : * * * * * تاریخ 97/5/16  سلام دوستان عزیز مواظب پزشکان سود جو باشید چون خیلی ها اصلا به فکر بیمار نیستند یه دکتر در پاسداران داشت دندان من رو نابود میکرد تمام دندانهامو میخواست بتراشه و همسرم اجازه نداد و آمدیم پیش دکتر آیت الهی و خدارو شکر از طریق ارتودنسی ظرف مدت 7ماه کاملاً دندانها اصلاح شده .الان دندانهای خودمو دارم و مشابه دندانهای کامپوزیت شده هست .خواستم به بقیه بگم که خیلی مواظب باشند .

سونیا فرهانی : * * * * * تاریخ 97/6/18 پرسنل حرفه ، مطب حرفه ای ، تجهیزات حرفه ای و از همه مهمتر دندانپزشکی فوق العاده مسلط و قوی . به حتم میتونم بگم برای ارتودنسی از ایشون بهتر در ایران نداریم

ساغی ادیب: * * * * * تاریخ 97/6/23 با عرض سلام خدمت دکتر ماندانا آیت الهی عزیز بنده ساکن بابل هستم و 1 سال پیش خدمت خانم دکتر رسیدم و ارتودنسی رو شروع کردم هرچند چکاپ های ارتودنسی برای من شدیداً سخت بود(باید هر ماه از بابل به تهران می آمدم) ولی در نهایت خیلی راضی هستم همزمان با من دوستم در بابل ارتودنسی را شروع کرد و حاضر نشد بیاد تهران الان بعد از یکسال نهایتاً 10تا 20 دصد بهبود پیدا کرده ولی من 100% خوب شدم . میتونم بگم بهترین تصمیم زندگیم انتخاب خانم دکتر آیت الهی بوده و خیلی راضی هستم.

ساحل دماوندی: * * * * *  تاریخ 97/7/2  100ستاره کمه براش بهترینه با خیال راحت برید پیشش.

فاطمه :  * * * * *  تاریخ 97/7/5 خیلی خوبه راضی هستم خانم دکتر رو یکی از دوستان پسرم معرفی کرد و برای پسر 17 سااله من ایشون ارتودنسی کار گذاشتند الان 6 ماهه میریم پیش شون قیمتی که دارند از همه ی مراکز ارزانتره حتی من شهر ری قیمت کردم بالاتر می گرفتند . البته درمان پسر من طولانی مدت خواهد بود دو دندان هم در همان ابتدا کشید چون فک کوچک بود و دندانها در فک جا نمی گرفت . برخورد پرسنل عالی هست بسیار راضی هستم از ایشون.

سانا تبسمی : * * * * * تاریخ 97/7/12 از دکتر ماندا آیت الهی بهتر وجود نداره من ارتودنسی کردم ظرف 8 ماه دندانهام کاملاً ترمیم و ردیف شد دکتر مراد بارزی خیلی معروفه متخصص ارتودنسی هست میگفت باید 2 سال براکت تو دهنت بمونه. 

مهسا باکری : * * * * * تاریخ 97/7/14  من نرفتم پیشش ولی خیلی معروفه میگن ارتودنسی رو خیلی خوب انجام میده اکثر دندانپزشکها برای ناهنجاری های حاد پیش این دکتر بیمار رو می‌فرستند من هفته ی دیگه نوبت دارم بعد از پایان کار نظرمو میگم

خشایار مستوفی : * * * * * تاریخ 97/8/25  ارتودنسی عالی . بهترینه

داود فرخی : * * * * * تاریخ 97/8/26  هم قیمتش خوبه هم کارش خوبه بالای 10 نفر رفتیم پیشش همه راضی هستیم خیلی هم محربونه و با حوصله میری پیشش انگار تنها بیمارش توئی انقدر بهت اهمیت میده .دوسش دارم

ملیکه نوری : * * * * * تاریخ 97/8/30  تنها دکتری که خرج بی خودی رو دستت نمیندازه

دکتر کوروش معماران : * * * * * تاریخ 97/8/29  بنده خودم دندانپزشک هستم و کار ترمیم انجام میدم برای ارتودنسی به ایشان مراجعه کردم و می توانم بگویم یک شاهکار برای من ایجاد کردند. شاید سخت ترین کار دنیا این باشد که یک دندانپزشک را یک دندانپزشک دیگر درمان کند ولی ایشان با تسلط کامل ظرف مدت12ماه درمانی رو که قطعاً باید 18ماه به طول می آنجامید به بهترین شکل ممکن برای من انجام دادند. ارتودنسی درمانی نیست که هر کسی بتواند صحیح و اصولی انجام دهد. شاید در ایران نهایتاً 10 پزشک در سطح عالی برای ارتودنسی باشند که حتما دکتر ماندانا آیت الهی یکی از همین پزشکان زبده است.

داود فرخی : * * * * * تاریخ 97/12/9  من از شیراز برای ارتودنس مزاحمشون میشم کادر درمان بسیار مودب و خونگرمی دارند البته دوری مسیر خیلی سخته چون باید هر ماه برم و چکاپ کنم منتهی بیش از 10نفر از دوستانم آمدند و پیش خانم دکتر ارتودنسی کردند بخاطر همین منم ریسک نکردم و تهران رو انتخاب کردم . انصافاً نمرشون 20 هست

تینا: * * * * تاریخ 97/12/10  فقط یه دلیل داره که 5 ستاره ندادم اونم خیلی طولانی شد کار من بهم گفتند 8 ماهه ولی 1سال طول کشید

صدف : * * * * * تاریخ 97/12/10 بییییییییییینظیییرررررررررررر

مینو آقاپور : * * * * * تاریخ 97/12/15  ارتودنسی دندان رو خیلی خوب انجام میده من بهتر از دندانهای خودم تا حالا ندیدم

احمد ملکانی: * * * * * تاریخ 97/12/22 سلام من ساکن اسلام شهر هستم چندین پزشک من رو ویزیت کرده بودند و بهم پیشنهاد جراحی فک دادند و من خیلی می ترسیدم تا اینکه دختر عموم گفت برو پیش دکتر میرزاده و منم رفتم ایشون که معاینه کردند با دکتری تماس گرفتند و گفتند فردی رو به شما معرفی میکنم تا نیم ساعت دیگه میان آنجا و به من گفت اگر میخواهی مشکلت حل شو همین الان برو این مطب و من را راهی مطب دکتر آیت الهی کردند . برای خودم جالب بود که چقدر دکتر میرزاده برا مهم بود و بخاطر من به یک پزشک دیگر زنگ زد در هر حال فکر کنم خدا من رو دوست داشت و با دیدن این بانوی بهشتی و معجزه گر زندگیم تغییر کرد ایشون ظرف 2.5 سال بدون هیچ برشی و هیچ دردی و هیچ جراحیی من را صرفاً با ارتودنسی،باکال تیوپ و الاستیک درمان کردند البته دندان 6 هم کشیدند که گویا نوع خاصی از درمان بود و یه تجهیزات براش گذاشتند. این خانم معجزه گره نه پزشک . دست بوسش هستم.

زهرا فکری: * * * * * تاریخ 97/12/26 مهربون - توجه به خواسته بیمار - توضیحات کامل - قیمت مناسب - مسلط به ارتو

صدف: * * * * * تاریخ 98/1/5  قبل از عید ارتودنسی کردم فعلاً اول راهم . ولی قطعاً دکتر خوبیه اینو مطمئن هستم

کیانا: * * * * تاریخ 98/1/25  سلام به دوستان من سالها قبل پیش دکتر ماندانا آیت الهی ارتودنسی انجام دادم پزشک بسیار ماهری است خیلی حوصله به خرج میده البته کلیه فرآیند چکاپ رو خودشون انجام نمی دهند که البته تا حدودی هم طبیعی است. فقط کارهای اصلی رو خودشون انجام میدند.

آذر پرتوی: * * * * * تاریخ 98/1/28  من 3 سال بخاطر اشتباهم در انتخاب سرکار بودم و متاسفانه با هزینه گزافی سر من را یک دکتر کلاه گذاشت و اصلا از ارتودنسی جواب نگرفتم  از طریق سایت پس از یک ماه تحقیق دکتر آیت الهی را پیدا کردم از ایشون خواستم با همان تجهیزات قبلی برایم ارتودنسی را ادامه دهند که ایشان قبول نفرمودند و با تجهیزات جدید خودشان اقدام به ارتودنسی مجدد من کردند خداروشکر ظرف 8 ماهه گذشته 80% دندانها به حالت طبیعی نزدیک شده و قول دادند تا مرداد ماه براکت ها را باز میکنند. از ایشان ممنونم

بهارش: * * * * * تاریخ 98/2/23  سلام امیدوارم خوب و سلامت باشید از نتیجه حاصله بسیار راضی هستم .

صدا ایرانی: * * * * * تاریخ 98/3/13  بنده فک بالا رو ارتودنسی کردم ظرف سه ماه بهم ریختگی دندانها به شکل غیر قابل باوری خوب شد امروز هم در مرکز ایشون کامپوزیت انجام دادم که بسیاز زیبا شده .

ناشناس: * * * * * تاریخ 98/4/16  کارشون حرف نداره 

سمیرا: * * * * * تاریخ 98/5/6  من دارم میرم برای ارتودنسی دندان چندتا از دوستام پیش دکتر آیت الهی ارتودنسی کردند دندانهاشون بی نظیر شده خیلی سریع نتیجه میده اوناییکه حوصله ارتودنسی های بلند مدت را ندارند برن اینجا

محمد ارجمندی: * * * * * تاریخ 98/5/19 خیلی ها فکر می‌کنند ارتو یک فرآیند بسیار بلند مدت است در صورتیکه اصلاح نا هماهنگی های فک زمانبر است که شامل فرآیندی موازی با ارتودنسی می‌باشد. من در 6 ماهه با ارتودنسی تمام دندانهای فاصله دار را در کنار هم جفت کردم و خیلی پشیمانم که زودتر این کار رو نکردم.

سحر امینی: * * * * * تاریخ 98/5/22  ارتودنسی کردم 3 ماهه جواب گرفتم کارشو خیلی خوبه جاشونم تمیز و مرتبه همه چیز خوبه راضی هستم

لاله کاویانپور: * * * * * تاریخ 98/7/16  سلام ، دکتر ماندانا آیت الهی در کارهای زیبائی نفر اول ایران هستند .من هم ارتودنسی کردم و هم کامپوزیت بسیار زیاد از نتیجه راضی هستم

علی درویش: * * * * * تاریخ 98/8/19  من و خواهرم هر دو ارتودنسی انجام دادیم البته خواهرم قبلتر انجام داده بود و من مرداد ماه. دندانپزشک خیلی خوبی هست ایشون . کارشون خیلی خوبه ما هر دو راضی هستیم. برا مراجعه به ایشون شک نکنید.

سروناز: * * * * * تاریخ 98/8/26  سلام من دو سال پیش برای ارتودنسی به ایشان مراجعه کردم ولی متاسفانه انجام ندادم تا اینکه بالاخره دو روز پیش ارتودنسی کردم اولش یکم برام سخت بود ولی امروز راحتترم گفتم نظر اولیه رو بذارم. در ادامه روند درمان دوباره نظر میذارم.

ساناز شریفی: * * * * * تاریخ 98/9/29  بهترین دندانپزشک ایرانه 

خاطره: * * * * * تاریخ 98/10/10  نمره از 100 بهشون 100 میدم خیلی وقت میذارند من دندانهامو ارتودنسی آمریکایی کردم خیلی راضی هستم دندانهای جلو بالا در لبخند خیلی زیبا شده و همه ازم تعریف میکنند. تا الان سه نفر رو معرفی کردم اینم جبران زحمت ایشون و وقتی که گذاشتند.

رضا باغی: * تاریخ 98/11/25  متاسفانه بخاطر کرونا  نوبت  من رو که از یک ماه پیش داده بودند لغو کردند و کار من رو انجام ندادند هر آدمی برنامه ریزی داره برای زندگیش و این کار درستی نیست که برنامه های آدمو به این سادگی بهم می زنید.

ادمین: مطب درتا تاریخ 98/11/25  جناب آقای رضا باغی کنسل کردن نوبت بیماران بخاطر ابلاغیه وزارت بهداشت است و هیچ ربطی به مجموعه ما ندارد .متاسفانه بخاطر شرایط موجود در کل ایران امکان بازبودن مراکز دندانپزشکی امکان پذیر نمی باشد.شماره شما در مطب وجود دارد در اولین فرصت برای نوبت مجدد با شما در تماس هستیم. با تشکر

نسیم: * * * * * تاریخ 98/11/28  سلام خواهر من پیش شما لامینیت کرده و خیلی راضی هستیم من میخوام ارتودنسی کنم ولی بخاطر کرونا الان نمیشه هم شما تعطیل کردید و هم خودم می ترسم انشاالله برای اسفند از شر این ویروس خلاص بشیم برای شب عید برسم خدمتتون 

مژگان: * * * * * تاریخ 99/2/25  من مدتها بود که میخواستم دندانهامو مرتب کنم ابتدا به فکر کامپوزیت افتادم چون اصلا تحمل ارتودنسی رو نداشتم منتهی پس از بررسی های بسیار زیاد متوجه شدم برای لمینیت و کامپوزیت باید بخش زیادی از دندانهامو تراش بدم حتی پیش دکتری رفتم که گفتند باید تدادی از دندانهام عصب کشی بشوند تا امکان تراشیدن عمیق و زیاد باشد . در هر حال همسرم بهم گفت برو ارتودنسی کن و با اسرار فرآوان من را مجبور کرد برم و پیش دکتر آیت الهی ارتودنسی کنم روز اول که انجام دادم حاضر بودم بمیرم ، من دی ماه ارتودنسی کردم که از بهمن کرونا آمد و مجبور به ماسک زدن شدیم حالا خدارو شکر از اون زمان 5ماه گذشته و من دندنهام خیلی مرتب شده .خوشحالم که دندانهامو از دست ندادم و تراشیده نشد . خانم دکتر آیت الهی دندانهای خودمو زیبا کرد . الان که فکر میکنم میبینم چه اشتباه بزرگی داشتم مرتکب میشدم.

بیژن هادی: * * * * * تاریخ 99/2/27  سلام من میخواستم کامپوزیت انجام بدم ولی چون دندانهای پائینی روی هم بود گفتند باید ارتودنسی بشه خودم راضی بودم دندانهام تراش بخوره ولی خانم دکتر قبول نکردند حتی بهم گفتند اگه میخوای دندانهاتو بتراشی برو پیش یه دکتر دیگه . این کارشون برام خیلی ارزش داشت واقعا بهترین کارو میکنن به سود خودش فکر نمیکنه .سپاس فرآوان از دکتر بسیار ارزشمند .

سمیرا ساداتی: * * * * * تاریخ 99/3/1  بنده 2سال پیش در مطب خانم دکتر ماندانا آیت الهی ارتودنسی کردم و طول مدت ارتودنسی سه ماه بود که بسیار عالی شد دندانهام ولی دیروز بخاطر رنگ و حالت دندانه ای دندانهام کامپوزیت انجام دادم در کل رضایت بسیار زیادی دارم از ایشون و خواستم کسانیکه نظر را میخوانند بدانند.

مهرنوش مدائنی: * * * * * تاریخ 99/4/3  بی شک بهترین دکتر برای ارتودنسی هستند کارشون حرف نداره و من خیلی راضی هستم 

حامد: بدون ستاره تاریخ 99/4/10  اینجا اینقدر تعریف شده آدم بیشتر شک میکنه و نمیتونه اعتماد کنه واقعا چطوری میشه اعتماد کرد به یه دکتر

ابوالفتحی: * * * * * تاریخ 99/4/11  سلام، من هنوز ویزیت نشدم، ولی بااینهمه، توضیحاتی، که درمورد دکترایت الهی، دادید، خیلی علاقه مند م، مشکلات دندانهایم رو باایشون درمیون بگذارم

رقیه: * * * * * تاریخ 99/4/11  تبلیغات شما عالی کار باید از نزدیک دید تا بتوانی تصمیم بگیری نمیشه قضاوت کرد

فائزه: * * * * * تاریخ 99/4/14دکتر ماندانا آیت الهی بهترین دکتر برای ارتودنسی و کامپوزیت هستند من هم ارتودنسی کردم پیش ایشون و بعد سه ماه کامپوزیت فوق العاده شده از فیلم و عکسها هم بهتره کارشون شک نکنید

معصومه: * * * تاریخ 99/4/29 من‌ هنوز‌ به‌‌ مطب ‌خانم ‌دکتر مراجعه نکرده اما ‌حدسم ‌این ‌است ‌که‌ بعد مراجعه‌ و ویزیت ‌و ارتودنسی ‌۵ امتیاز بدهم.

میر حمید میر خواجه الدینی:  * * * * * تاریخ 99/4/31باسلام.واقعاشما کارخداپسندانی انجام می دهید.کاش دکتری مثل شمادرشهرماهم بود.من می توانم باشما مشاوره کنم؟من ازارومیه هستم.

مهری رضایی:  * * * * * تاریخ 99/5/7

مهدی:  * * * * * تاریخ 99/5/7 سلام کارتون خیلی درسته خواستم تشکر ویژه کنم از خوبیتون نسبت ب این مردمه هر روز رنج کشیده.

مرتضی دهقان:  * * تاریخ 99/5/7 دو ستاره تبلیقات خوب بود شبستگی به نوع کار و قیمت مناسب ونتیجه کار با وضعیت اقتصادی مردم اگر رعایت امور بهداشتی بشه خیلی خوبه

نرگس خاتون عبادی:  * * * * * تاریخ 99/5/5 الان مطلع شدم،خوشحال شدم، یک خانم دکتر خوب را پیدا کردم

صابر سبحانی:  * * * * * تاریخ 99/5/12 مواردی که من مطالعه کردم اگر صحت داشته باشه هم ازنظر کم کیف هم قیمت مناسب واقعا خوبه

علیرضا:  *تاریخ 99/5/12 کلا دندانپزشکی به جز علم و مهارت و تجربه و هنر چاشنی جسارت ( نه حماقت ) لازمه درست هست که دندانپزشکان خانم تو زمینه استتیک و یا کارهای خیلی دقیق متبحر هستند ولی خیلی از کیسها فقط برای زیبایی مراجعه نمیکنند اکست دندان‌های انکلیوز و یا نهفته و کلا جراحی های ادوانس از عهده خانمها خارج هست دوران دانشجویی استاد پریو ی ما که خانم بود میگفت من خودم پیش دندانپزشک خانم نمیرم (استیکر خنده ) شاد باشید

مینو:  * * * * * تاریخ 99/5/13 آقای علیرضا سلام من خودم پیش خانم دکتر آیت الهی ارتودنسی انجام دادم همونطور که در وب سایتشون مکرر اشاره کردند ایشون صرفاً کارهای زیبایی و ارتودنسی را انجام می‌دهند و امور جراحی و ریشه را توسط متخصص انجام میدند برای ایمپلنت خودم، دکتر ...... در مطب ایشون ایمپلنت رو کاشتند که رئیس انجمن جراحان هستند و برای مادرم دکتر ......که جراح فک و صورت هستند در مطب دکتر ماندانا آیت الهی درمانشون کردند. بنظرم قضاوت شما در رابطه با کار دکتر آیت الهی منصفانه نبوده و در این بخش نظر شما رو بیماران دیگه میخونند و امکان داره گمراه بشند.

جمال تقوی:  * * * * * تاریخ 99/5/13 عرض کردم با توضیحاتی که من مطالعه کردم و سابقه زیاد در مراجعه به دندانپزشک دارم خیلی مشتاق هستم که به این مرکز جهت مداوای دندان های خود مراجعه کنم به نظرم خیلی رمانتیک و عالی باید باشه که امیدوارم همینجوری باشه البته چون در کشور ما همه بیشتر از هر چیزی به پول فکر میکنند خیلی برام اهمیت داره که به مطب خانم دکتر هم مراجعه ای داشته باشم ممنون از توضیحات کامل و قوت قلب به بیمارانی امثال من

مریم خلوصی لطف:  * * * * * تاریخ 99/5/13 بیسیار عالیه من هم خیلی به رشته دندان پزشکی علاقه دارم و خیلی دوست دارم بزرگ شدم مثل خانم دکتر آیت الهی دندان پزشک بشم و میدونم که خیلی باید درس بخونم و تلاش کنم و زحمت بکشم و دارم تلاش میکنم که به هدفم برسم خانم دکتر برام دعا کنید ممنون❤

محمد بصیری:  * * * * * تاریخ 99/5/22 ارتودنسی خیلی عالی

فاطمه:  * * * * * تاریخ 99/5/23 باتوصیف های که شنیدم بایددکترقابلی باشند

صادق:  * * * * * تاریخ 99/5/23 عالی

مهسا:  * * * * * تاریخ 99/5/25 سلام خانم دکتر عزیز من خییییییللللیی به رشته دندانپزشکی علاقه دارم خیییییلیییی. اگه میشه لطف میکنین راز موفقیتتون رو بهمون بگین😀

مینو:  * * * * * تاریخ 99/5/25 قیمت ارتودنیسی رو خیلی ارزانتر از جاهای دیگه می گیرند با اینکه سابقه طولانی در این امر دارند. قیمت ارتودنسی در مطب خوب و دکتر با سابقه برای هر فک 15 تا 20 میلیونه که ایشون داره حدود 7میلیون میگیره واقعاً مناسبه

ساترا:  * * * * * تاریخ 99/6/12 ایشون تنها دکتر در کل ایرانه که 25ساله هم ارتودنسی انجام میده و هم متخصص زیبایی دندانه. بخاطر همین میتونن با در نظر گرفتن معیارهای زیبایی ارتودنسی عالی انجام بدند من سال پیش ارتودنسی کردم و امروز براکت هامو باز کردم به حدی راضی هستم که اعلام رضایتم رو نمیتونم در کلمات بگنجونم ولی تمام پزشکانی که سال پیش رفتم میگفتند دندان شما سه سال ارتودنسی میخواد و باز هم فک صاف نمیشه ولی خب بطور حیرت اوری خانم دکتر ماندانا آیت الهی دندانهای من رو به شکل محسور کننده ای زیبا کردند. وفق العاده راضی کاش 100 ستاره میشد داد.

محسن حبیبی:  * * * * * تاریخ 99/6/20 شاه بانوی ارتودنسی ایران ... دوتا بچه من یکساله دندانهاشون تبدیل شده به بهترین دندان تمام خاندانمون در صورتی که روشون نمیشد لبخند بزنن

Bhz:  * * * * * تاریخ 99/9/26 شما چقد خوب انجام دادین !من ۴ .۵ سال طول کشید !البته یه پزشک دیگه بودم من

ناصری:  * * * * * تاریخ 99/7/13 خیلی خوبه کارشون جزو بهترین ها در ارتودنسی هستند نمرشون 100

محسن خوارزمی:  * * * * * تاریخ 99/8/10 سلام ارادت بعد سه ماه دندانهام صاف شد حتما برید انجا معجزه میکنند . قیمتشون هم خوبه .از همه نظر راضی هستم

ساناز:  * * * * * تاریخ 99/9/27 یک ماهه تغییر رو حس میکنید خیلی عجیبه !!!!!  خوب

همتا عالی:  * * * * * تاریخ 99/10/2 من ارتودنسی کردم دندون هامو ولی فقط به خاطر خوشگلی من عمل زیبایی هم انجام دادم به خاطر این ارتودنسی کردم که چون میخوام برم پاریس پیش مادرم

نصیب عبادی:  * * * * * تاریخ 99/10/16 نسبت به تجربه و کارهای که انجام میدهد و خصوصاً اقساطی و قیمت مناسب بودنش 🙏🙏

فرید:  * * * * * تاریخ 99/10/17 ارتودنسی کردم 2 ماهه جواب گرفتم امروز رفتم چکاپ خانم دکتر گفتند باید 6ماه دیگه بمونه تا ثابت بشه ولی نتیجه فوقالعاده بوده دکتر دیگری در شرق تهران میگفت دوسال طول درمانه ولی الان دوماهه درمان شدم و نهایتاً 8ماهه براکت هارو باز میکنم خیلی راضیم ممنون

آیسان خرقانی:  * * * * * تاریخ 99/10/19  سلام و عرض ادب خدمت خانم دکتر عزیز من شما رو خیلی دوست دارم و بنده یکی از بیماران شما هستم و خیلی هم از کار شما راضی هستم انشاالله همیشه در کارتان موفق باشید و همینطور پرسنل های عزیزتون

مهدی نوروزی:  * * * * * تاریخ 99/10/22  در ایران اگر یه فوق تخصص حرفه ای ودلسوز داشته باشیم سرکارخانم مانداناآیت الهی ایشون معجزه میکنه "50ستاره"

مرتضی آزادیخواه:  * * * * * تاریخ 99/10/23  من از خوزستان میام خداوند دکتر حفظ وسلامتی عنایت بفرماید بسیار عالی ارتودنسی انجام میده

سانا شرفی:  * * * * * تاریخ 99/10/24  میشه به حتم گفت تو ارتودنسی بهتر از دکتر آیت الهی در حال حاضر نداریم بهترین هستند

آسمایی:  * * * * * تاریخ 99/11/22  من دوتا دخترم رو بردم برای ارتودنسی کادر بسیار حرفه ای دارند خانم دکتر واقعاً کارشون عالیه پزشک دیگر گفته بودند باید دختر من جراحی بشه ولی ایشون فرمودند نیازی نیست و صرفاً با کشیدن 2 دندان و ارتودنسی مشکل را حل میکنند هزینه درمان ما یک سوم شد خدا عمر با عزت بده به پزشکان خوب 

ابراهیمی دانا:  * * * * * تاریخ 99/12/15 رضایتمندی 100% دارم 9ماهه تمام بی نظمی دندانهام درمان شد در صورتیکه پزشک های دیگر اعلام کرده بودند 1.5 سال حد اقل زمان نیاز است

بیتا:  * * * * * تاریخ 99/12/17  قیمت عالی، خدمات خوب مرسی خانم دکتر

سانا شرفی:  * * * * * تاریخ 1400/01/11  بهترین دندانپزشک برای ارتودنسی است من با کلی تحقیق ایشان را انتخاب نموده ام . حتماً پیشنهاد میگردد.

سعید لقمانپور:  * * * * * تاریخ 1400/02/12  عالی❤❤

سانا شرفی:  * * * * * تاریخ 1400/02/3  بهترین دندانپزشک برای ارتودنسی است من با کلی تحقیق ایشان را انتخاب نموده ام . حتماً پیشنهاد میگردد.

سودا:  * * * * * تاریخ 1400/02/06  روی دندان من تاثیر زیادی گذاشتند خیلی راضیم 

مهنا شهرکانی:  * * * * * تاریخ 1400/02/24  پیام: سلام . تعداد ستاره به اندازه کهکشان راه شیری چون در عدد نمی گنجد. من ۳۸ سال دارم فاصله دندان هام زیاد بود .بالای ۷ پزشک رفتم معتقد بودن سنم اجازه نمی ده و باید کار زییبایی دیگه ای انجام بشه. تاریخ ۱۳ بهمن ۹۹ رفتم خدمت خانم دکتر. خیلی سخت هست گل بی خار یافتن. ولی پروردگارم را شاکرم ک گلی بی نظیر سر راه من قرار دادن. برخورد عالی توانایی و تجربه باااالاااا و با شغلشون تجارت نمی کنن. هزینه حتی نصف همکاران. من بعد از ۳ ماه فاصله جلو دندانم بسته شد. فقط بهترین ها همراه سلامتی و آرامش پیشکش خودتون و عزیزانتون.

هر چه پائینتر بروید تاریخ نظرات جدید تر می‌شود

​​​​​​​پاسخدهی به سوالات بیماران فقط از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است