تماس با مطب دکتر محمد نجفی

021 26 71 04 84
0939 804 48 58
نوبت آنلاین
نظر بیماران

تماس: شنبه تا چهارشنبه ساعت 11 الی 19  پنجشنبه‌ها ساعت 9 الی 15​​​​​​​

درمان مشترک توسط متخصص جراحی و متخصص پروتز

17 سال سابقه درمانی امن، متمرکز و دقیق

ایمپلنت و جراحی دکتر نجفی

تخفیف

اطلاع از قیمت ایمپلنت و شرایط پرداخت

دلیل انتخاب دکتر نجفی برای ایمپلنت و جراحی دندان و لثه توسط وب سایت "بریم دکتر" چیست؟

اولین دلیل انتخاب دکتر محمد نجفی توسط وب سایت بریم دکتر؛‌ متخصص بودن ایشان است و از آنجایی‌که بریم دکتر ادعا دارد صرفاً متخصص هر درمانی را به افراد جامعه معرفی می‌نماید این نکته برای ما در اولویت قرار دارد. حتی دکتر نجفی برای بخش زیبایی ایمپلنت(تاج دندان) در مطب از متخصص پروتز استفاده می‌نماید و خودشان به بخش غیر تخصصی ورود نمی‌کند. دکتر نجفی یک ویژگی کلیدی دیگر هم دارد که برای ما اهمیت زیادی داشت. ایشان جزو معدود متخصصانی است که در انجام درمان هیچ عجله ای ندارند و درمان های ایمپلنت، جراحی لثه، سینوس لیفت، دندانهای نهفته و حتی کشیدن دندان را با دقت نظر خاصی به‌صورت وسواس‌گونه انجام می‌دهند. در مرحله نهایی انتخاب بهترین جراح دندان، با چهار پزشک متخصص ملاقات داشتیم و هر سه نفر دیگر مدعی بودند یک واحد ایمپلنت را در پنج دقیقه داخل استخوان فک قرار می‌دهند ولی دکتر محمد نجفی جواب متفاوتی به ما دادند و گفتند من اگر لازم باشد برای یک واحد ایمپلنت و یا حتی کشیدن دندان، 1ساعت وقت می‌گذارم تا سلامت بیمار تضمین باشد ایشان می‌گوید در 17سال تجربه کاری متوجه شدم بسیاری از درمانها در ظاهر ساده هستند ولی در عمل پیچیدگی های جدی دارند. از دید دکتر نجفی درمان حرفه ای ، بدون ریسک و قابل قبول نیاز به تمرکز ، دقت ، صبوری و آرامش جراح دارد و به هیچ عنوان نباید عجولانه عمل نمود. وقتی به مطب دکتر محمد نجفی مراجعه کردیم دقیقاً متوجه اظهارات این جراح شدیم، در حین درمان ایمپلنت تمام تجهیزات حرفه ای در اطرافشان قرار داشت و یک اتاق بسیار مجهز برای این امر در نظر گرفته‌‌اند، از طرفی دو دستیار در کنارشان هستند تا پزشک با خیال راحت درمان را پیش ببرد. وسواس‌های ایشان بر روی درمان امن، باعث شده تا از بهترین متریال استفاده کنند و همین مسئله یکی از نکات بسیار مهم وب سایت بریم دکتر برای انتخاب ایشان بود. در ادامه از مطالب دکتر نجفی بهره‌مند شوید

دکتر محمد نجفی 
-متخصص جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی
-دارای بورد تخصصی
-عضو انجمن پریودنتولوژی ایران
-عضو انجمن ایمپلنتـولوژی ایران
-عضو هیات علمی و استادیار دانشگاه

انجام عمل های سینوس لیفت و پیوند استخوان، عمل های پیشرفته لثه، جراحی زیبایی لثه، خارج کردن کیست های دندانی، جراحی دندان عقل نهفته و خروج ریشه های بقیمانده 

ایمپلنت به زبان ساده ریشه مصنوعی برای دندان جایگزین است. وقتی فردی کل یا بخش زیادی از تاج دندان خود را از دست می‌دهد می‌بایست برای احیای دندان خود از ایمپلنت استفاده کند. در زمانیکه ریشه دندان هنوز درون استخوان لثه وجود دارد روشهای دیگری همچون اف ار سی ، فلیپر ، پست و یا پین بیلدآپ را میتوان استفاده کرد ولی با در نظر گرفتن هزینه های متعدد و زیاد درمانهای نام برده بهتر است از روش اصولی و صحیح ایمپلنت برای دستیابی به دندان استفاده کرد. افرادی که ایمپلنت انجام می‌دهند پس از مدتی کوتاه فراموش می‌کنند که دندان خود را زمانی از دست داده بودند و در واقع ایمپلنت تبدیل به عضوی جدانشدنی و کاملاً طبیعی از بدنشان می‌شود.

ایمپلنت چیست و چه زمانی بکار برده می‌شود؟

انواع درمان با ایمپلنت

1: فردی که یک یا چند دندان خود را از دست داده و پزشک تشخیص می‌دهد برای هر دندان باید یک پایه ایمپلنت(فیکسچر) کار گذاشته شود و در نهایت برای آن پایه یک پروتز(روکش) ساخته خواهد شد و روی پایه نصب می‌شود.
2: بیمار چند دندان خود را در کنار هم از دست داده که جراح تشخیص می‌دهد برای احیای سه یا چهار دندان از دو پایه ایمپلنت استفاده کند و یک یا دو پروتز بدون پایه باشد این نوع درمان هزینه های بیمار را بصورت چشمگیری کاهش می‌دهد.
3: فرد کل دندانهای یک یا هردو فک را از دست می‌دهد و جراح  4پایه ایمپلنت(فیکسچر) برای بیمار در استخوان لثه کار می‌گذارد تا متخصص پروتز، دندان کامل را روی پایه ها سوار کند. در این زمان روی پروتز دکمه ی نر و روی فیکسچر دکمه ماده قرار داده می‌شود و دکمه هایی بصورت نر و ماده داخل هم می‌روند تا پروتز را محکم روی لثه نگهدارند ولی همچنان دندان متحرک است.
4: فرد کل دندانهای خود را در یک یا دو فک از دست داده و علاقه دارد دندان ثابت داشته باشد. در این زمان جراح دندانپزشک در فک بیمار 6 تا 8 عدد ایمپلنت کار می‌گذارد سپس متخصص پروتز همانند شکل زیر پروتزی می‌سازد که روی ایمپلنت ها فیکس شود و در نهایت روی پیچ ها در سطح دندان با مواد کامپوزیتی پر می‌گردد.

4825494 - 0933

88015766 - 021

مراحل ایمپلنت

کاشت ایمپلنت دندانی یکی از ظریف‌ترین و حساس‌ترین کارهایی است که می‌بایست توسط جراح حرفه‌ای و یا متخصص ایمپلنتولوژیست انجام شود. زیرا هرگونه بی دقتی در کاشت پایه ایمپلنت موجب آسیب رساندن به استخوان فک بیمار خواهد شد. (برای انجام ایمپلنت از مراجعه به دندانپزشک عمومی و زیبایی صرف نظر کنید) زمان تکمیل درمان ایمپلنت نیز تا حد زیادی به شرایط سلامتی بیمار بستگی دارد که اصولا بین 2 تا 4 ماه زمان نیاز است تا بتوان روی فیکسچر ها پروتز قرار داد. 
​​​​​​​
مراحل ایمپلنت به شرح ذیل است:

- جلسه اول معاینه و بررسی شرایط لثه و استخوان فک در عکس رادیوگرافی.

- جلسه دوم کشیدن دندان فرسوده (درصورت داشتن دندان فرسوده) و کاشت پایه ایمپلنت(فیکسچر).
- جلسه دوم نصب هیلینگ توسط جراح بر روی دهانه فیکسچر که از ورود غذا به داخل فیکسچر جلوگیری کند.

- جلسه سوم (یک هفته بعد) معاینه بعد از جراحی و احیاناً کشیدن بخیه ها در صورت لزوم.- جلسه چهارم  قالبگیری پروتز ها و ارسال آنها به لابرآتوار برای ساخت (2تا4ماه بعد)

- جلسه پنجم نصب اباتمنت توسط متخصص پروتز یا دندانپزشک زیبایی (یک هفته پس از جلسه چهارم)

- جلسه پنجم نصب پروتز بر روی فیکسچر
​​​​​​​
مراحل بالا برای افراد عادی است. وجود هرگونه بیماری از جمله تحلیل استخوان، بیماری‌های خود ایمنی، بیماری‌های عفونی، بیماری‌های لثه و... می‌تواند بر روی زمان ایمپلنت تأثیر بگذارد. در برخی موارد بیماران پس از کشیدن دندان به دلیل تراکم کم استخوان نیاز به جراحی پیوند استخوان خواهند داشت که این کار نیز زمان تکمیل ایمپلنت را کمی به تعویق می‌اندازد.
در مورد بهترین نوع ایمپلنت یک باور بسیار غلط در بین افراد جامعه وجود دارد، آن هم این است که اگر برند آن آمریکایی، آلمانی، سوئیسی  باشد خوب است و مرغوبیت کافی را دارد. در صورتی که این باور اصلاً درست نیست. پایه‌ها یا فیکسچرهای ایمپلنت گرید ها یا درجات مختلفی دارند که شامل گرید A ، B و C می‌شود. بهترین نوع فیکسچر گرید A است. گرید A از هر برندی که باشد مقاومت بسیار بالا و مرغوبیت خوبی دارد. چرا که تمامی کشورها و شرکت‌های سازنده موظف به ساخت گرید های ایمپلنت با استانداردهای جهانی هستند. بنابراین گرید A ایمپلنت کره‌ای بسیار مطلوب تر از  گرید  Bایمپلنت آمریکایی خواهد بود.
گاهی اوقات دیده شده که دندانپزشکان غیر متعهد به اسم برند آمریکایی گرید C ایمپلنت را به بیمار پیشنهاد می‌کنند. بیمار نیز با دیدن اسم برند آمریکایی و قیمت کمتر آن نسبت به سایرین، این پیشنهاد را می‌پذیرد. از آنجا که تشخیص نوع گرید فیکسچر تنها توسط دندانپزشک متخصص امکان پذیر است، بهتر است برای انجام این درمان حتماً به یک پزشک متعهد ، متخصص و معتبر مراجعه کنید.
ایمپلنت هایی که در مرکز ما بکار برده می‌شود دارای شناسنامه است که داخل پرونده بیمار چسبانده خواهد شد ضمناً فرد مورد درمان می‌تواند نسخه دوم این شناسنامه را نزد خود نگهداری نماید. 
بهترین نوع ایمپلنت چیست و چگونه قابل تشخیص است؟
بهترین برند ایمپلنت
قیمت ایمپلنت در سال 99
قیمت ایمپلنت همیشه مسئله ای است که بیماران از آن فرار می‌کنند اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اگر این درمان به بهترین شکل انجام شود، یک درمان مادام العمر برای شما خواهد بود. وقتی شما ایمپلنت را داخل مراکز درمانی یا کلینیک  انجام می‌دهید ذی نفعانی وجود دارند و جراح شما فقط در آن مرکز دستمزد جراحی را دریافت می‌کند لذا احتمال دارد قیمت ایمپلنت برایتان افزایش پیدا کند. ولی در مطب دکتر محمد نجفی واسطه ای وجود ندارد، در واقع شما می‌توانید با حداقل قیمت ایمپلنت کنید. قیمت ایمپلنت درجه یک گریدA با روکش ساخته شده توسط بهترین لابرآتوار تهران مبلغ8/700/000تومان می‌باشد که با در نظر گرفتن 20% تخفیف برای مدت محدود 6/960/000تومان ارائه می‌گردد. در مرحله اول شما 4/300/000تومان جهت هر واحد ایمپلنت پرداخت می‌کنید و مابقی مبلغ را طی 3 الی4 ماه فرصت دارید تسویه نمایید.

قیمت ایمپلنت و شرایط پرداخت

پودر استخوان 

متداول ترین کاربرد پودرهای استخوان در ایمپلنت دندان است که برای ارتقاء کیفیت و تراکم استخوان فک در ناحیه ای که دندان از دست رفته به کار می رود. به طور کلی پودر استخوان برای پیوند استخوان فک و ترمیم نواقص آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از انواع پودر استخوان نیز برای بهبود رشد استخوان و افزایش طول استخوان و یا جایگزین شدن با بخش هایی از استخوان که در اثر تصادف یا حمله تومور از بین رفته مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس از پیوند استخوان گردش خون و خونرسانی به استخوان بهتر انجام گرفته و رشد آن را تحریک می‌کند. علاوه بر این پیوند پودر استخوان پیش از کاشت ایمپلنت موجب جوش خوردن اتصالات استخوان فک، ترمیم استخوان های شکسته و جایگزین شدن با استخوان تحلیل رفته و درمان تحلیل استخوان می‌شود. افرادی که به هر علتی تراکم استخوان پایین دارند می‌بایست از پودر استخوان برای انجام ایمپلنت استفاده نمایند. گاهی اوقات پودر استخوان همزمان با قرار دادن ایمپلنت در استخوان فک انجام می‌گردد ولی در پاره ای مواقع ابتدا پودر استخوان در فک گذاشته می‌شود و پس از گذشت چند ماه ایمپلنت انجام می‌شود. تشخیص نوع درمان صرفاً با جراح است که پس از رویت عکس رادیوگرافی و معاینه اولیه مشخص خواهد شد.
ایمپلنت دندان
حتما نامی از سینوس لیفت (sinus lift ) شنیده اید. این روش درمانی تقریبا 15 سالیست که در میان مردم به محبوبیت رسیده است. بیشتر کسانی که دندان های خود را از دست داده اند، علاقه مند به کاشت ایمپلنت هستند. اگر در فک استخوان کافی وجود نداشته باشد، برای انجام ایمپلنت باید روشی مناسب انتخاب نمود.یکی از این روش ها، استفاده از لیفت سینوس است. حال باید بدانیم سینوس لیفت چیست؟ این عمل را برای افزودن استخوان به فک بالایی انجام می دهند. تا بتواند دندان های نیش و آسیاب را به راحتی در برگیرد. جراحی سینوس لیفت ایمپلنت به پیوند سینوس نیز شهرت دارد.جراحی سینوس لیفت و ایمپلنت زمانی انجام می شود که ارتفاع استخوان در فک بالا به میزان کافی وجود نداشته باشد. یا این که سینوس ها به فک نزدیک باشند. در این حالت نیاز به جراحی سینوس لیفت در ایمپلنت خواهیم داشت.​​​​​​​
سینوس لیفت
چرا جراحی سینوس لیفت انجام می‌شود
علت احتیاج به سینوس لیفت این است که شما دچار تحلیل استخوان در ناحیه سینوس شده اید و قطر استخوان به حدی نیست که بتوان پایه ایمپلنت را در آن ناحیه مورد نظر قرار داد و یا قسمت تحلیل رفته با سینوس پر شده باشد. در این صورت برای قرار دادن ایمپلنت در ناحیه سینوس ها ، جراح عمل لیفت سینوس را انجام می دهد و ابتدا سینوس را کمی به بالا هل می دهد و در آن ناحیه مواد پیوند استخوان قرار می دهد.
جراحی سینوس لیفت در دو شکل سینوس لیفت اُپن ، سینوس لیفت کلوز انجام می‌گردد که هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارد .

ایمپلنت فوری
سینوس لیفت به روش باز ( سینوس لیفت اپن یا open sinus lift ) یکی از روش های پیوند استخوان در فک می باشد، که برای انجام این روش حداقل نیاز به 5 سانتی متر استخوان خواهد بود. در جراحی سینوس لیفت باز پزشک متخصص غشای سینوس را به بالا منتقل نموده و به جای استخوان تحلیل رفته، از پودر استخوان استفاده می کند تا محل پر شود. 

پس از آن با استفاده از یک لایه غشا مناسب، روی آن را می پوشاند. این روش علاوه بر آنکه بسیار ساده است، می تواند بسیار کاربردی نیز باشد. مثلا بیشتر پزشکان ترجیح می دهند در همان زمان، اقدام به کاشت ایمپلنت نمایند. برخی دیگر نیز با کمی ایجاد وقفه، کاشت ایمپلنت را به زمان دیگری موکول می نمایند. 

سینوس لیفت اُپن (باز)

اصولا برای انجام این سینوس لیفت کلوز (close sinus lift ) درمانی زمانی باید اقدام نمود که استخوان عمودی دندان های آسیا به میزان قابل توجهی تحلیل رفته باشند. یعنی اندازه استخوان طبیعی فک به کمتر از 2 سانتی متر رسیده باشد. این زمان نیاز به جراحی سینوس لیفت بسته خواهیم داشت. 

در روش سینوس لیفت بسته استخوان را تا زیر سینوس با دریل سوراخ می کنند، پس از آن با استفاده از پودر استخوان محل سوراخ شده را پر میکنند. به اندازه ای باید از پودر استخوان استفاده نمود، که پزشک تشخیص دهد. ممکن است در اندازه و میزان ان تفاوتی وجود داشته باشد. 

سینوس لیفت کلوز (بسته)

نمی توانیم بگوییم بین سینوس لیفت اپن و سینوس لیفت کلوز کدام یک بهتر هستند. چون بسته به نظر پزشک و شرایط بیمار هر یک از این روش ها می تواند مفید و مناسب به شمار رود. 

سینوس لیفت کلوز یا اُپن ؟ 

لیفت لثه
لیفت لثه چیست؟
اصلاح طرح لبخند، یکی از نکات بسیار مهم در زیبایی چهره است که مورد توجه افراد بسیار زیادی به خصوص خانم ها قرار دارد. در واقع، تمام مردم دوست دارند لبخندی زیبا داشته باشند. برخی از افراد به دلیل اینکه خط لثه شان بسیار پایین تر و یا بالاتر از حد معمول است، زیبایی لبخندشان را از دست می دهند و این امر تا حدود بسیار زیادی باعث کاهش اعتماد به نفس در آن‌ها می شود. اما خوشبختانه، با پیشرفت تکنولوژی این مشکل به راحتی قابل حل است. جینجیوکتومی یا همان لیفت لثه، یکی از خدمات مربوط به ترمیم و همچنین زیبایی دندان است که برای حل این مشکل به کار می رود. با استفاده از این روش درمانی، مشکل عدم تناسب خط لثه از بین رفته و زیبایی لبخند به چهره شخص باز می گردد. جراحی لیفت لثه معمولاً برای زیبایی هرچه بیشتر انجام می شود و نمی توان آن را از شمار عمل های ضروری دانست.
عوارض دندان عقل و باقی ماندنش در دهان بیش از ان چیزی است که تصور می کنید. دندانهای عقل نیمه نهفته و نهفته می توانند باعث بهم ریختگی سایر دندانها، پوسیدگی و حتی از دست رفتن دندان دائمی مجاور، تورم و دردناک شدن لثه و حتی تورم صورت و گردن شوند. دندان های عقل در دو نوع وجود دارند: دندان عقل نهفته و دندان عقل غیرنهفته. هر دو نوع این دندان ها بهتر است خیلی زود جراحی شوند و بیرون کشیده شود.
دندانهای نهفته
کشیدن دندان عقل
اگر جراحی دندان عقل و یا دندان نهفته توسط یک جراح متخصص انجام شود شما با یک عمل ساده، کوتاه مدت و بدون خطر روبرو هستید منتهی اگر این امر را به دندانپزشک عمومی یا غیر متخصص بسپارید احتمال خطر در مدت درمان و حتی پس از درمان وجود دارد، فرض کنید در حین خروج دندان بخشی از ریشه درون فک گیر کند. معمولاً ریشه دندان های نهفته دارای پیچ خوردگی است و احتمال گیر کردن ریشه دندان در استخوان فک زیاد است. در این زمان درمان با چالش روبه‌رو شده که حل این چالش نیاز به تخصص جراحی دارد و یک دندانپزشک نمی‌تواند به راحتی از پس این مشکل بر آید. لذا جراحی دندانهای خود را به یک جراح متخصص بسپارید.
ایمپلنت فوری
نظر بیماران
​​​​​​​پاسخدهی به سوالات بیماران فقط از طریق تماس
​​​​​​​ تلفنی امکان پذیر است

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

رضا طوسی: * * * * * تاریخ 96/3/15  من برای ایمپلنت مراجعه کردم کارشون بسیار خوب بود جراح بسیار با دقتی هستند آرامش زیاد دارند و به آدم اصلاً استرس وارد نمیکنند. روکشش رو یکم طول کشید تا کار گذاشتند که دوماهی فقط فیکسچر داشتم روکش رو خانم دکتر آیت الهی انجام داد کارش فوق العاده بود هیچکس نمیفهمه دندون خودم نیست .واقعا ممنوم از دکتر نجفی و دکتر آیت الهی کار هردوشون خیلی خوب و عالیه.

سمانه دوری: * * * * *  تاریخ 96/3/21  ایمپلنت کردم فوق العاده شده همه ازم میپرسن کجا انجام دادی آقای دکتر نجفی کارش حرف نداره

صفری: * * * * * تاریخ 96/3/22  اردیبهشت کل دندانهامو ایمپلنت کردم دو روز از صبح تا شب زمان برد که خیلی خسته شدم گردنم یه هفته درد میکرد ولی از نتیجه خیلی راضی هستم جراح خیلی با حوصله کار انجام میده بعید میدونم تو ایران دندانپزشکی باشه که انقدر به جزئیات دقت کنه. واقعاً پیش ایشون رفتن یعنی تضمین سلامتی

رویا علیان فر: * * * * * تاریخ 96/10/22  برای جراحی دندان عقل  دخترم مراجعه کردم بدون کوچکترین دردی دندان را خارج کردند

روشنک پیرهادی: * * * * *  تاریخ 96/10/15 دندانهای پدر من رو فول ایمپلنت کردند خیلی نگران بودیم ولی در نهایت عالی شد البته فیکسچر ها رو دکتر نجفی کار گذاشتند ولی روکشها رو دکتر آیت الهی کار کردند. خوبیش اینه که مطب مجهزه. قیمت هاشونم هم به نسبت کارشون منصفانه هست.

ارشیا دارونی: * * * * * تاریخ 96/11/11  دکتر نجفی بهترین جراح دندان هستند.

المیرا زنگنه: * * * * * تاریخ 96/11/15  2واحد ایمپلنت انجام دادم بسیار خوب انجام گردید جراحی اصلاح لثه هم انجام دادم .با خیال راحت برید پیش ایشون

محمد بابایی: * * * * * تاریخ 96/11/16  دی ماه ایمپلنت کردم منتظرم سه ماه بشه برم روکش اصلی رو بذارم خانم دکتر آیت الهی برام روکش موقت گذاشتند.

کرشمه اسدالهی : * * تاریخ 96/12/10  خیلی شلوغه. البته قیمتشون ارزونه برای همین شلوغ میشه

اردشیر : * * * * * تاریخ 96/12/25  کارشون حرف نداره

فائزه جان دوستی : * * * * * تاریخ 97/5/6  بهترین زوج درمانی ایمپلنت دکتر آیت الهی بهترین روکش رو میسازه و دکتر نجفی بهترین جراحی رو براتون انجام میده .دیگه چی میخوای

ساغی گوهربین: * * * * * تاریخ 97/6/23 با عرض سلام خدمت دکتر عزیز . بنده ساکن لندن هستم صرفاً بخاطر ایمپلنت آمدم ایران و به سفارش خواهرم خدمت آقای دکتر رفتم. نمی تونم بگم کارشون چقدر خوبه ولی این موضوع که میگن هنر نزد ایرانیان است و بس واقعا در رابطه با ایشون مصداق داره . در حال حاضر به لندن برگشتم و شاید بتونم بگم حداقل ده نفر از من شماره شمارو گرفتند. امیدوارم در اولین فرصت تشریف بیاورید و جبران زحمت شمارا داشته باشیم . سلام به خانواده محترم برسانید .با کمال تشکر

سارا نوریانی: *  تاریخ 97/7/2  من نمیفهمم چرا از این دکتر انقدر همه تعریف کردند من که اصلا راضی نبودم. بالای سر من همش با همکاراش صحبت میکرد و مردم از نگرانی

به‌آرش:  * * * * *  تاریخ 97/7/5 خوب ولی مطب شلوغ حداقل 3ساعت معطل شدم تا نوبت جراحیم شد

ملیکه نوری : * * * * * تاریخ 97/8/30  تنها دکتری که خرج بی خودی رو دستت نمیندازه

پارمیدا : * * * * تاریخ 97/12/10  فقط یه دلیل داره که 5 ستاره ندادم اونم خیلی طولانی شد تاروکش رو تحویل بگیرم

سمانه : * * * * * تاریخ 97/12/15  ایمپلنت دندان رو خیلی خوب انجام میده برای پدرم 6واحد انجام دادن مشابه دندان های مجاور شده

کامروا تاجیک: * * * * * تاریخ 97/12/22  من یه کیس بسیار پیچیده بودم بخاطر تحلیل کامل لثه تقریباً ایمپلنت انجام دادن من شدنی نبود ولی الان با 16 واحد ایمپلنت و روکش ثابت فوق العاده زیبائی و اعتماد به نفسم کامل برگش البته باید بگم فیکسچرها(پایه تیتانیومی ایمپلنت) رو دکتر نجفی کار گذاشتند و چون من پودر استخوان رو در چند مرحله اضافه کردم حدود 6 ماه درگیر بودم و خود خانم دکتر آیت الهی روکش هارو درست کردند احتمالاً میدونید روکش در لابراتوآر درست میشه ولی قالب گیری و کار گذاشتن توسط دندانپزشک انجام میشه .جراحشون فکر کنم نفر اول جراحی باشه میگفتند سرپرست جراحان ایرانه حالا نمیدونم معنی این چیه در کل بسیار راضی هستم و دوست دارم بخاطر جبران زحمت هاشون براشون بیمار ببرم .اینجا هم نظرمو گذاشتم که بگم با خیال راحت بدون دغدغه برید و دندانهاتونو پیش دکتر نجفی درست کنید خیلی حرفه ای هستند .از همون لحظه ورود و دیدن ایشون متوجه میشید.

کاظمیان: * * * * * تاریخ 97/12/26کمی بداخلاقه ولی کارشو بلده

طباطبایی: * * * * * تاریخ 98/1/5  قبل از عید ایمپلنت کردم دو جلسه زمان برد .راضی هستم

ونکی: * * * * تاریخ 98/1/25 قابل قبول ، مسلط

احمد ملکی: * * * * * تاریخ 98/5/19  سلام من پارسال برای مادرم اینجا 9تا ایمپلنت انجام دادم امسال هم برای پدرم 2واحد انجام دادند پزشک متخصص و مهربان و با دقتی هستند مادر من از دندانپزشکی ترس عجیبی داشت و اصلا راضی به ایمپلنت کردن نبودند ولی این کار رو بسیار با دقت و حوصله و آرامش ،بدون درد انجام دادند.

منا حاجی زاده: * * * * * تاریخ 98/5/22 دندان نهفته 4 تا همزمان با هم ، بدون کوچکترین درد انجام شد خیلی رضایت دارم

لادن: * * * * * تاریخ 98/7/16  سلام ، دکتر محمد نجفی در کارهای جراحی و لثه نفر اول ایران هستند.

رضا یادگاری: * * * * * تاریخ 98/8/19  من و خواهرم هر دو لیفت لثه انجام دادیم البته خواهرم 4 واحد ایمپلنت هم داشت. دندانپزشک خیلی خوبی هست ایشون . کارشون خیلی خاصه و البته برای کسانی خوبه که کار طبیعی دوست دارند.

رضا: * * * * * تاریخ 98/8/26  سلام دوستانی که دنبال یک جراح خوب و محتاط هستند اینجا گزینه عالی هست البته باید بگم یکم وسواس دارند که البته این به نفع بیمار هم هست .من کمی خونریزی داشتم 3ساعت بعد عمل من رو روی یک یونیت خوابوند تا مطمن بشه مشکلی ندارم . شب هم خودشون بهم تماس گرفتند و حالمو پرسیدند.

آرمین راستگو: * * * * * تاریخ 98/9/29  در دی ماه وقت ایمپلنت دارم فکر کنم انتخاب خوبی کردم نظرات راجب ایشون مثبته ++++

خاطره: * * * * * تاریخ 98/10/10  نمره از 100 بهشون 100 میدم خیلی وقت میذارند جراح بسیار حاذقی هستند و از طرفی وقتی بهترین دندانپزشک ایران دکتر ماندانا آیت الهی هم در کنار ایشون هستند قوت قلبی هست برای بیمار. در کنار جراح همیشه دوتا دستیار وجود دارد که همه اینها قوت قلبه برای بیمار . مرکز فوق حرفه ای

رضا باغی: * تاریخ 98/11/25  متاسفانه بخاطر کرونا  نوبت  من رو که از یک ماه پیش داده بودند لغو کردند و کار من رو انجام ندادند هر آدمی برنامه ریزی داره برای زندگیش و این کار درستی نیست که برنامه های آدمو به این سادگی بهم می زنید.

ادمین: دکتر نجفی تاریخ 98/11/25  جناب آقای رضا باغی کنسل کردن نوبت بیماران بخاطر ابلاغیه وزارت بهداشت است و هیچ ربطی به مجموعه ما ندارد .متاسفانه بخاطر شرایط موجود در کل ایران امکان بازبودن مراکز دندانپزشکی امکان پذیر نمی باشد. شماره شما در مطب وجود دارد در اولین فرصت برای نوبت مجدد با شما در تماس هستیم. با تشکر

تبسم: * * * * * تاریخ 98/11/28  مادرم سالها پیش اینجا ایمپلنت گذاشت که اون زمان اشترومن بود برندش البته الان دیگه اون برندها تو ایران نایاب شده. من هفته پیش برای یک واحد مراجعه کردم که برند استم و ایملنتیوم پیشنهاد دادند. 

صابر: * * * * * تاریخ 99/2/25 من از بیرجند برای ایمپلنت مراجعه کردم بسیار راضی هستم

صادقی: * * * * *  تاریخ 96/3/22 آقای دکتر واقعا ازتون بابت دقت و کار بدون درد ممنونم نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم همه چی عالی انجام شد .

فریده کاظمی: * * * * *  تاریخ 96/3/31 رو دست نداره بهترین جراح برای ایمپلنته تو سن 35 سالگی 8 تا از دندونام رو از دست دادم و اعتماد به نفسم نابود شد ولی الان خدارو شکر دوباره به زندگی برگشتم دندانپزشک خوب نعمته البته دکترشون متخصص هستند

بهناز فریدون: * * * * تاریخ 96/4/5 من ایمپلنت و عمل سینوس انجام دادم خیلی راضی هستم 

مسگری: * * * * *  تاریخ 96/4/20  بعد از چند ماه تحقیق در اینترنت و این مرکز را برای درمان ایمپلنت انتخاب نمودم .دوستانی که ایمپلنت نیاز دارند باید بدانند ایمپلنت مثل پر کردن دندان نیست که بشه پیش هر فردی رفت اول از همه حتماً حتماً حتماً باید پیش متخصص تشریف ببرید که جراح لثه یا جراح فک باشد .من شنیده بودم اگر فرآیند ایمپلنت درست انجام نشود احتمال این وجود دارد که تا انتهای عمر نشود در ناحیه عمل شده(عمل شکست خورده شده) ایمپلنت مجدد انجام داد .لذا پس از چند ما تحقیق به اینجا مراجعه کردم و 10واحد ایمپلنت انجام دادم .در جریان باشید چیزی به عنوان ایمپلنت بالیزر و یا ایمپلنت فوری وجود ندارد و از زمان کار گذاشتن فیکسچر باید سه ماه بگذرد تا روکش برای دندان ساخته بشود .گول تبلیغات رو نخورید .جراحان این مرکز بسیار به کارشان وارد هستند و برای سلامت بیمار بسیار وقت میگذارند. خواستم از پزشک عزیزم دکتر محمد نجفی تشکر کنم 

خانی آبادی: * * * * * تاریخ 96/5/11  خیلی کارشون خوبه حتما توصیه میکنم جراحی را دکتر جراح انجام میده روکش و زیبایی رو دکتر آیت الهی

پریناز علی یاری: * * * * * تاریخ 96/5/28  دوستم بهم اینجارو معرفی کرده بود خواستم از خانم دکتر آیت الهی و آقای دکتر نجفی تشکر کنم

فریبا دانیال: * * * * * تاریخ 96/5/28  راضی هستم

اسدالله: * * * * *  تاریخ 96/6/14  خیلی راضی هستم واقعا ایمپلنت ترسناک بود برام ولی دکتر نجفی این پروژه رو برام تبدیل کرد به یک خاطره خوش آیند

خاتم احمدی: * تاریخ 96/7/13 نظرات فیکه قبول ندارم خودشون نظرات رو میذارند چرا همه 5ستاره باید بدند آخه

الناز طباطبایی: * * * * * تاریخ 96/8/29  سلام خانم دکتر نمیدونم اینا رو میخونید یانه من بیمار 10سال پیش شما هستم 4واحد ایمپلنت کردم و تمام دندانهای عقبی پر شده خواستم بگم تو این ده سال رنگ روکش ها تکون نخورده همه چیز خیلی خوب بوده خواستم یه تشکر از بهترین دندانپزشکی که در طول 50 سال زندگی دیدم بکنم البته اون زمان 40سالم بود.

ساحل فرشچی: * * * * * تاریخ 96/10/5  تشکر ویژه از آقای دکتر نجفی

مخبری: * * * * *  تاریخ 96/10/8  هم خدمات خوب و هم قیمت مناسب ایمپلنت رو نصف جاهای دیگه حساب کردند. خیلی راضی هستم

سعید باقری: * * * * * تاریخ 96/10/11  تمام اقوام ما میان اینجا کارشون خیلی خوبه

حسن اسدی: * * * * * تاریخ 96/11/2  من دندان نهفته داخل فک پایین خارج کردم یه چیز عجیبی بود که هیچکس جرات نداشت دست بزنه ولی اینجا جراحی کردند و در عرض 45دقیقه مشکل من کاملاً رفع شد.واقعاً متخصص و بسیار زیاد ماهر هست.

هادی نوروزی : * * * * * تاریخ 96/11/21  من و مادرم رفتیم کارشون خوبه من ارتودنسی کردم مادرم ایمپلنت دائیمم قبلن رفته بود

فرامرز : * * * * * تاریخ 97/5/16  کارشون بیسته .

صادق مهدوی : * * * * * تاریخ 97/6/18 برای جراحی دندان عقل مراجعه کردم هم قیمت خوبی دارند و هم کارشون عالیه ولی چون مرکز قدیمی هستند خیلی شلوغه اینش خیلی رو مخه خصوصاً مطب دکتر آیت الهی که کار روکش انجام میده.

سجاد شکورزاده : * * * * * تاریخ 97/7/12 از اینجا بهتر وجود نداره. خوش اخلاق و فوق حرفه ای ضمناً حس خوبی داره وقتی برای یک کار  دوتا دکتر داری که هر دو متخصص یک بخش کار هستند تجربه این دو با هم بالای 45ساله و واقعاً عملکردشون راضی کنندس

مهتاب کردانی : * * * * * تاریخ 97/7/14  من نرفتم پیشش ولی خیلی معروفه این مرکز .قیمتهاشونم خیلی ارزونه

صدرا میثمیان : * * * * * تاریخ 97/8/25  جراحی دندان نهفته عالی . بهترینه

داود فرخی : * * * * * تاریخ 97/8/26  هم قیمتش خوبه هم کارش خوبه بالای 10 نفر رفتیم پیشش همه راضی هستیم خیلی هم مهربونه و با حوصله میری پیشش انگار تنها بیمارش توئی انقدر بهت اهمیت میده .دوسش دارم

صدف : * * * * * تاریخ 97/12/10 بییییییییییینظیییرررررررررررر

داود سلیمی : * * * * * تاریخ 97/12/9  تمام همشهری های ما میرن پیششون خیلی از کارشون راضی هستند هم به قیمت میگیرند و هم جنس اورجینال میذارند 

رقیه: * * * * * تاریخ 99/4/11  تبلیغات شما عالی کار باید از نزدیک دید تا بتوانی تصمیم بگیری نمیشه قضاوت کرد

فائزه: * * * * * تاریخ 99/4/14 اینجا بهترین دکتر رو  برای ایمپلنت داره

مهدی:  * * * * * تاریخ 99/5/7 سلام کارتون خیلی درسته خواستم تشکر ویژه کنم از خوبیتون نسبت ب این مردمه هر روز رنج کشیده.

مرتضی دهقان:  * * تاریخ 99/5/7 دو ستاره تبلیقات خوب بود شبستگی به نوع کار و قیمت مناسب ونتیجه کار با وضعیت اقتصادی مردم اگر رعایت امور بهداشتی بشه خیلی خوبه

صابر سبحانی:  * * * * * تاریخ 99/5/12 مواردی که من مطالعه کردم اگر صحت داشته باشه هم ازنظر کم کیف هم قیمت مناسب واقعا خوبه

علیرضا:  *تاریخ 99/5/12 کلا دندانپزشکی به جز علم و مهارت و تجربه و هنر چاشنی جسارت ( نه حماقت ) لازمه درست هست که دندانپزشکان خانم تو زمینه استتیک و یا کارهای خیلی دقیق متبحر هستند ولی خیلی از کیسها فقط برای زیبایی مراجعه نمیکنند اکست دندان‌های انکلیوز و یا نهفته و کلا جراحی های ادوانس از عهده خانمها خارج هست دوران دانشجویی استاد پریو ی ما که خانم بود میگفت من خودم پیش دندانپزشک خانم نمیرم (استیکر خنده ) شاد باشید

میرزایی:  * * * * * تاریخ 99/5/13 سلام من خودم اینجا جراحی انجام دادم همونطور که در نظرات بالا اشاره کردند دکتر ماندانا آیت الهی صرفاً کارهای زیبایی را انجام می‌دهند و امور جراحی و ریشه را توسط متخصص انجام میشه برای ایمپلنت خودم،دکتر نجفی زحمت کشیدند .ضمناً آدرس دکتر آیت الهی زعفرانیه هست برادر...

محمد بصیری:  * * * * * تاریخ 99/5/22 خیلی عالی

فاطمه:  * * * * * تاریخ 99/5/23 باتوصیف های که شنیدم بایددکترقابلی باشند

صادق:  * * * * * تاریخ 99/5/23 عالی

مینو:  * * * * * تاریخ 99/5/25 من هفته پیش لیفت لثه کردم نمیتونید بفهمید چقدر زیبا کار میکنند ورای تصوره کارشون با قطعیت میتونم بگم بهترین در کل جهان هست دوستم واحدی 350داده  و دندانهای من رو دید حسرت خورد برای من واحدی 200زدند که از نظر خودم قیمت خوبیه با وقتی که گذاشتند فوق العاده مناسب بود

میترا سرتیپی:  * * * * * تاریخ 99/6/12 ایمپلنت+پودراستخوا+مام بران انجام دادم خیلی راضیم 

دربندسری: * * * * * تاریخ 98/1/28خوب

بهارش: * * * * * تاریخ 98/2/23  سلام امیدوارم خوب و سلامت باشید از نتیجه حاصله بسیار راضی هستم .

صغری تاج زاده: * * * * * تاریخ 98/3/13  بنده 5واحد ایمپلنت انجام دادم جراح کلینیک بسیار ماهر هست  خانم دکتر آیت الهی هم یه فرشته هستند ، من عاشقش شدم با حوصله و آرامش دندنهای من رو درست کردند مثل دندانهای مجاور شده .اصلا تجاری کار نمی کنند و فقط فقط بفکر رضایت بیمار هستند . خدا خیر و برکت به شما بدهد.

ناشناس: * * * * * تاریخ 98/4/16  کارشون حرف نداره 

سارا: * * * * * تاریخ 98/5/6  مادر من در سال 97 4واحد ایمپلنت انجام داد امسال هم 2 واحد دیگه نیاز داره آقای دکتر نجفی بهترین جراح ایرانه کارش خوبه و مادرم بسیار راضی هستند قیمت ها خیلی خوب و ما کاملاً راضی هستیم .

بیژن هادی: * * * * * تاریخ 99/2/27  سینوس لیف انجام دادم عملکرد قابل قبول قیمت بسیار کمتر از جاهای دیگه هست راضیم

سمیرا ساداتی: * * * * * تاریخ 99/3/1 خوب

مدائنی: * * * * * تاریخ 99/4/3  کاش شهرما از این دکترا داشت افسوس

ستاره: بدون ستاره تاریخ 99/4/10  اینجا اینقدر تعریف شده آدم بیشتر شک میکنه و نمیتونه اعتماد کنه واقعا چطوری میشه اعتماد کرد به یه دکتر

ابوالفتحی: * * * * * تاریخ 99/4/11  سلام، من هنوز ویزیت نشدم، ولی بااینهمه، توضیحاتی که دادید، خیلی علاقه مندم، مشکلات دندانهایم رو باایشون درمیون بگذارم، فکر میکنم فک بالا نیاز به کشیدن دندان و در نهایت ایمپلنت دارم .آیا همزمان میشه این کار رو انجام داد.

قاسم مافی: * * * تاریخ 99/4/29 من‌ هنوز‌ به‌‌ مطب ‌خانم ‌دکتر مراجعه نکرده اما ‌حدسم ‌این ‌است ‌که‌ بعد مراجعه‌ و  ‌۵ امتیاز بدهم. فعلاً ایمپلنت انجام شده

میر حمید میر خواجه الدینی:  * * * * * تاریخ 99/4/31باسلام.واقعاشما کارخداپسندانی انجام می دهید.کاش دکتری مثل شمادرشهرماهم بود.من می توانم باشما مشاوره کنم؟من ازارومیه هستم.

نرگس خاتون عبادی:  * * * * * تاریخ 99/5/5 الان مطلع شدم،خوشحال شدم، یه دکتر خوب را پیدا کردم

مهرداد رضایان:  * * * * * تاریخ 99/5/7  راضی هستم

بازیار:  * * * * * تاریخ 99/5/13 بخش ایمپلنت عالی هست قیمتشان یک سوم جاهای دیگه بود

جمال تقوی:  * * * * * تاریخ 99/5/13 عرض کردم با توضیحاتی که من مطالعه کردم و سابقه زیاد در مراجعه به دندانپزشک دارم خیلی مشتاق هستم که به این مرکز جهت مداوای دندان های خود مراجعه کنم به نظرم خیلی رمانتیک و عالی باید باشه که امیدوارم همینجوری باشه البته چون در کشور ما همه بیشتر از هر چیزی به پول فکر میکنند خیلی برام اهمیت داره که به مطب آقای دکتر هم مراجعه ای داشته باشم ممنون از توضیحات کامل و قوت قلب به بیمارانی امثال من

مریم خلوصی لطف:  * * * * * تاریخ 99/5/13 بسیار عالیه من هم خیلی به رشته دندان پزشکی علاقه دارم و خیلی دوست دارم بزرگ شدم دندانپزشک بشوم  و میدونم که خیلی باید درس بخونم و تلاش کنم و زحمت بکشم و دارم تلاش میکنم که به هدفم برسم ❤

مهسا:  * * * * * تاریخ 99/5/25 سلام آقای دکتر عزیز من خییییییللللیی به رشته دندانپزشکی علاقه دارم خیییییلیییی. اگه میشه لطف میکنین راز موفقیتتون رو بهمون بگین😀

مهدی امینی:  * * * * * تاریخ 99/5/26 یک ماه پیش برای پدرم در مطب دکتر نجفی 4پایه ایمپلنت برای قراردادن  دندان مصنوعی ساختیم آقای آذری که مسئول لابراتوآرشون هستند بسیار تمیز و با حوصله کار انجام دادند با اینکه پدرم تحلیل لثه داشتند ولی دندان بسیار عالی شد البته چون ما از شهر دیگری آمده بودیم مجبور شدیم 4 روز تهران بمانیم که خدارو شکر خواهرم تهران بود و مشکل خاصی با این موضوع نداشتیم.

محسن حبیبی:  * * * * * تاریخ 99/6/20 دکتر معروفیه جراح های دیگه تائیدشون میکنند

آذین نصرتی:  * * * * * تاریخ 99/8/18 دکتر نجفی رو 10سال می‌شناسم دندانپزشک بسیار قابل و مطرحی هستند با خیال راحت برید پیشش

سالار:  * * * * * تاریخ 99/9/13 یکم شلوغه که بخاطر ارزون بودنه ولی می ارزه

اردلان:  * * * * * تاریخ 99/9/14 مطبی کاملاً مجهز و بهداشتی هست متخصص جراحی آدم با حوصله و مهربانی هست و از همه مهمتر خیلی به کارشون وارد هستند دستیارشون خیلی بادرک و فهمه و خوشرو هستش البته منشی هم خیلی گله در کل قدردان همشون هستم

حامد بهرمند:  * * * * * تاریخ 99/10/19 خواهر من از آمریکا آمده بود پیش ایشون برای 5 واحد ایمپلنت کارشون خیلی خوبه و بسیار با تجربه هستند

سالار:  * * تاریخ 99/11/14 دوبار نوبت من رو جابجا کردند کلاً کادر اداریشون بینظم هستند .یه بارم عکس من گم شد.

بازیار:  * * * * * تاریخ 99/11/20 بهترین مرکز برای ایمپلنت امن هستند حداقل میدونی دکتر متخصص کارتو انجام میده ویژگی اصلی این مرکز اینه که بعد کارگذاشتن ایمپلنت دکتر متخصص زیبایی وارد عمل میشه و روکش رو دکتر آیت الهی انجام میده این خیلی خوبه که هر پزشکی فقط روی تخصصش کار میکنه در صورتیکه جاهای دیگه یا جراح میاد روکش رو درست میکنه یا دکتر عمومی میاد جراحی میکنه و یا هر دو . اینجا خیلی خوبه ...    من به همه معرفی میکنم

علی افرادی:  * * * * * تاریخ 1400/1/19 تازه ایمپلنت انجام دادم خیلی بهتون آرامش و امنیت میده از آن دسته پزشکانی هستند که خیلی با آرامش درمان را پیش میبرند برای من احساس بسیار خوبی داشت

مرجان خدمتی:  * * * * * تاریخ 1400/1/22 سپاسگزارم با من تماس بگیرید

علی:  * * * * * تاریخ 1400/3/1 با سلام خدمت دکتر نجفی و همکاران محترم، بی شک کلینیک دکتر نجفی یکی از بهترین کلینیک های ایران هست اما ایا مستضعفین و فقرا وکارگران میتوانند از خدمات این مرکز بهرمند شوند، بنده خودم سه سال هست که دندان های خودم راکشیدم ولی بخاطر هزینه های بالا نتوانستم حتی دندان مصنوعی بزارم وسه سال است که بدون دندان زندگی میکنم. با تشکر

هادی حسینی:  * * * * * تاریخ 1400/3/2 من از مطالبی که در اینجا ذکر وارائه شده بود بسیار استفاده کردم متشکرم

arefeh:  * * * * * تاریخ 1400/3/7 خیلی مطالب مفید بود

هادی حسینی:  * * * * * تاریخ 1400/3/8 من از مطالبی که در اینجا ذکر وارائه شده بود بسیار استفاده کردم متشکرم

هرچه پائینتر بروید نظرات جدیدتر می‌شود

​​​​​​​پاسخدهی به سوالات بیماران فقط از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است