0935 740 04 40
021 26204749
چت در واتس آپ

تماس با مطب دکتر ماندانا آیت الهی

پاسخگویی همه روزه حتی تعطیلات 9صبح تا 10شب

نوبت آنلاین

دکتر ماندانا آیت الهی

تنها دندانپزشک زیبایی و ارتودنسی در ایران

 دکتر ماندانا آیت الهی

​​-فارغ التحصیل از دانشگاه دندانپزشکی دانشگاه تهران 
گذراندن کورس های متعدد از جمله:
-طراحی لبخند ، ساخت پرسلن و لمینیت  مک لارن دانشگاه UCLA آمریکا
-زیبایی و ترمیم مستقیم و غیر مستقیم دکتر برقی دانشگاه تگزاس
-زیبایی ایوکلارسوییس
-لامینیت بدون تراش اورال دیزاین آلمان
-طراحی پرسلن و پادرینگ GC ژاپن

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبایی

در سالهای اخیر مردم به تاثیر دندان های زیبا در چهره بیشتر پی برده اند، علاقه به داشتن دندان یک دست ، منظم و سفید که با ظرافت خاصی در کنار هم قرار گرفته باشد به هالوودی ها ختم نمی شود. دکتر ماندانا آیت الهی اعتقاد دارند داشتن نگین های رویایی، به نام دندان حق تمام ایرانی های عزیز است. به همین خاطر شرایطی مهیا کرده اند که اکثر افراد بتوانند بهترین دندان های جهان را در بین لب های خود داشته باشند. دکتر ماندانا آیت الهی با طرح ویزیت رایگان این امکان را ایجاد نموده است تا مراجعین بتوانند بصورت کاملاً آسان و مجانی از مشکلات دندان خود با خبر شوند و برآورد هزینه دقیق درمان یا زیبایی را قبل از اجرای کار داشته باشند. در مطب ایشان سعی بر آن شده که بهترین مواد و تجهیزات در شمالی ترین منطقه تهران استفاده گردد ولی در عین حال قیمت ها مناسب و با حداقل سود در نظر گرفته شود. حتی در ارتودنسی شرایط پرداخت اقساطی برای بیماران مهیا گردیده است. ضمناً بخش جراحی مطب ایشان، که شامل ریشه، لثه، ایمپلنت، خروج دندانهای نهفته و رفع ناهنجاری های فکی می باشد توسط خبره ترین و مشهور ترین جراحان ایران انجام می شود. از این رو بیماران تمام امور دندان خود را فقط در یک مطب انجام می‌دهند و این امر کیفیت نهایی درمان را به شکل قابل توجهی بالا می‎‌برد.

کامپوزیت سرامیکی چیست؟

طرح چکاپ و  ویزیت رایگان  دکتر ماندانا آیت الهی

​​ویزیت رایگان به منظور چکاپ دندانها جزو طرحهایی است که دکتر ماندانا آیت الهی عمیقاً به آن اعتقاد دارند. ایشان برای برآورد هزینه درمانی و زیبایی مراجعه کنندگان بصورت کاملاً مجانی آنها را تحت معاینه کامل قرار می دهند. ضرورت چکاپ دائمی دندان  از آنجائی قابل اهمیت است که در تمام کشورهای توسعه یافته جهان برای جلوگیری از ابطال بیمه درمانی تمام افراد موظفند هر6 ماه الزاماً به دندانپزشک مراجعه نمایند تا اگر ایرادی در دندان آنها وجود دارد قبل از توسعه بیماری راه درمانی کم هزینه بکار گرفته شود. متاسفانه در کشور عزیزمان افراد در فواصل بلند مدت دندانهایشان را به دندانپزشک نشان می دهند و همین امر باعث شده تا دندانها در مراحل ابتدایی پوسیدگی، اصلاح و ترمیم نشود. لذا دکتر ماندانا آیت الهی​​​​​​​ بر حسب وجدان کاری با کمال میل علاقه مند می‌باشد تا مراجعه کنندگان را بصورت رایگان ویزیت نمایند تا مشکلات دندانهای افراد به آنها یادآوری شود.

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

چرا مطب دکتر ماندانا آیت الهی بهترین انتخاب است؟

دکتر ماندانا آیت الهی با23سال سابقه دندانپزشکی ایمان دارند یک زن، می تواند بهترین کار هنری را با دستهای پر ظرافتش بر روی دندان خلق کند. او برای بعضی امور مثل کامپوزیت و لمینیت سرامیکی 8 تا 10 ساعت بصورت مداوم به همراه دستیارانش بر روی دندانهای بیماران وقت می گذارد تا تمام جزئیات را از هر زاویه مورد ارزیابی قراردهد که بهترین نتیجه برای مراجعه کننده حاصل شود، معمولاً در اکثر مراکز کامپوزیت دوفک مراجعه کننده نهایتاً سه ساعته کامپوزیت می‌شود تا قادر باشند درطول مدت روز چندین مورد کامپوزیت انجام دهند. برای خانم دکتر ماندانا آیت الهی مهم کسب نتیجه فوق العاده رضایت بخش است و به هیچ عنوان دندانپزشکی را امری تجاری نمی بینند. ایشان سرویس های ماهانه ارتودنسی را با دقت هرچه تمام پیش می برند تا بیمار در کوتاهترین زمان به نتیجه دلخواه دست پیدا کند. کار گذاشتن فیکسچر ایمپلنت در فک بیمار را صرفاً توسط جراح حاذق انجام می‌دهند تا سلامت بیماران تضمین شود. برای ساخت روکش های دندان با لابراتوار بسیار مجهزی قرارداد بسته اند تا سطح کیفی در حد بسیار بالا قرار گیرد. برای درمان ریشه دندان صرفاً از متخصص خبره  اِندو استفاده می کنند. درصورتیکه در برخی از مطب ها و کلینیک ها همه این امور توسط یک دندانپزشک انجام می شود و متاسفانه بیماران عزیز هم اطلاعی از این نکته ندارند که هر شاخه دندانپزشکی باید توسط متخصص مربوطه انجام گردد. همانگونه که در عکسهای داخل سایت مشخص است تعداد زیادی مُدل برای زیبایی دندانهایشان مطب دکتر ماندانا ​​​​​​​آیت الهی را انتخاب کرده اند و این مهم صحه بر عملکرد مطلوب ایشان و تیم تخصصی یشان می گذارد.

دکتر خوب کامپوزیت دندان

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

ویدئویی از مطب دکتر ماندانا آیت الهی
ویژگی های مطب دکتر ماندانا آیت الهی

​​​درمان داخل مطبی شیک ، مجهز و کاملاً بهداشتی در منطقه زعفرانیه آن هم با قیمتهایی کاملاً اقتصادی و تحت نظر دندانپزشکانی  با تجربه ، با حوصله و متخصص  که کارهای ظریفشان در 23 سال گذشته آدم را متحیر می کند خواسته هر فردی می تواند باشد.  دکتر ماندانا آیت الهی قبل از سود مالی به خلق یک دندان زیبا فکر می کند و برایش این اصل از همه چیز مهمتر است، در کنار این موضوع در دست داشتن امکانات روز دنیا عاملی شده برای دستیابی بهترین نتیجه نهایی. رعایت تمام این اصول بر گرفته از سالهایی است که دکتر ماندانا آیت الهی در امریکا و اروپا دوره های تخصصی مربوط به این رشته را گذرانده اند، ایشان علاقه مند است بیماران با احساسی خوب و امنیت فکری کامل درمان شوند. یادتان باشد مراجعه کننده هیچ هزینه ی بیشتری نسبت به مراکز دیگر بابت این امکانات و تجهیزات نمی دهد و با حداقل قیمت،به امور زیبایی و درمانی دندانهای خود می پردازد، در نهایت شما خیالتان راحت است که به نتیجه دلخواهتان با کمترین قیمت می رسید. در ضمن یکی از معضلات اصلی تهران که نبودن جای پارک است به واسطه قرار گرفتن مطب در مجاورت مرکز خرید پالادیوم این معضل کاملاً از بین رفته است. این حُسن بزرگ خیال مراجعه کننده را از هر بابت راحت می کند تا ایشان با آرامش کامل به درمان یا امور زیبایی دندانهایش بپردازد.

 نظر بیماران سوالات بیماران به آنها شخصا پاسخ داده می‌شود و در ذیل درج نمی‌گردد

رضا طوسی: * * * * * تاریخ 96/3/15  من برای ایمپلنت مراجعه کردم کارشون بسیار خوب بود البته خودشون انجام ندادند و گفتند باید یه جراح این کارو انجام بده اسم جراحشونو یادم رفته ولی کارش خیلی خوب بود دکتر معروفی بود میگفتن مدیر جراحان ایرانه تو 5 دقیقهفیکسچر رو گذاشت واقعا باورم نمیشد. روکشش رو یکم طول کشید تا کار گذاشتند که دوماهی فقط فیکسچر داشتم روکشو خود خانم دکتر آیت الهی انجام داد کارش فوق العاده بود هیچکس نمیفهمه دندون خودم نیست .واقعا ممنوم ازتون خانم دکتر کارتون عااااااااالیه 

میترا خدایاری: * * * * *  تاریخ 96/3/21  ارتودنسی کردم فوق العاده شده همه ازم میپرسن کجا انجام دادی خانم دکتر ماهه و کارش حرف نداره 5ماهه جواب گرفتم

منا مادی: * * * * * تاریخ 96/3/22  اردیبهشت کل دندانهامو کامپوزیت کردم دو روز از صبح تا شب زمان برد که خیلی خسته شدم گردنم یه هفته درد میکرد ولی از نتیجه خیلی راضی هستم دکتر آیت الهی خیلی با حوصله کار انجام میده بعید میدونم تو ایران دندانپزشکی باشه که انقدر به جزئیات دقت کنه من به ایشون میگفتم خیلی هم خودتونو اذیت نکنید خوب شده ولی دست بردار نبودن. در کل من بسیار زیاد راضیم تو یه ماه گذشته کلی پُز دادم با دندونام

ساینا بهبودی: * * * * *  تاریخ 96/3/22 خانم دکتر واقعا ازتون ارتودنسی ممنونم نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم همه چی عالی انجام شد .

بهناز: * * * * *  تاریخ 96/3/31 رو دست نداره بهترین دندانپزشک برای ارتودنسی هستند تو سن 35 سالگی 6ماهه جواب گرفتم همه دندانهام مرتب شدند.

الناز حاجی قاسمی: * * *  تاریخ 96/4/5 من ارتودنسی انجام دادم دوست داشتم نامرئی  باشه ولی گفتند نامرئی دیر جواب میده. از دندانپزشک دیگه پرسیدم گفتند اینطوری نیست کلاً احساس بدی دارم با ارتودنسی و از معلوم بودنش بدم میاد. شاید برم عوض کنم نامرئی بندازم.

محمد طاری: * * * * *  تاریخ 96/4/20  خانم دکتر آیت الهی برای من و همسرم کامپوزیت انجام دادند نمیتونم بگم کارشون چقدر حرفه ای هست واقعا تو عکسهای داخل سایتشون نمیشه تشخیص داد کارشون تا چه حد خوبه باور کنید حتی دندان هنرپیشه های خارجی تا این حد قشنگ نیست که دندانهای بنده و همسرم زیبا شده همه جزییات یه دندان خوب رو داره در کنار اینکه خیلی طبیعی کار شده ولی دندانهامون بسیار درشت و درخشندس .ما میخواستیم لمینیت کنیم و ایشون توصیه کردند لمینیت هزینه اضافه س گفتند من با کامپوزیت براتون بهتر از لمینیت درست میکنم .واقعا همین شده خانم دکتر دست مریزاد انقدر برات مشتری معرفی میکنم که جبران تمام زحمتهاتو بکنم. من میخوام 7ستاره بدم*******

کاظم خانی: * * * * * تاریخ 96/5/11  خیلی کارشون خوبه حتما توصیه میکنم اول ارتودنسی انجام دادم و بعد 4 ماه کامپوزیت خیلی خوب شد 

مهرنوش فاریان: * * * * * تاریخ 96/5/28  دوستم بهم اینجارو معرفی کرده بود خواستم از خانم دکتر تشکر کنم واقعا مهربانه و دلسوزانه وقت میذارند از همه مهمتر اینه که بسیار حرفه هستند کامپوزیتی که برام گذاشتند از تمام دوستانم بهتر شده حتی یکشون بعد از دیدن دندون من میخواد بیاد پیشتون دندوناشو ریمو کنه که شما براش کامپوزیت کنی.

فریبا دانیال: * * * * * تاریخ 96/5/28  با عرض سلام خدمت سرکار خانم دکتر ماندانا آیت الهی بنده همسر فریبا هستم و خواستم از شما بابت دقت نظرتون تشکر کنم واقعا دست مریزاد داره کار شما . یادتون هست که بنده خیلی حساس بودم رو ترجیح من لمینیت بود که شما فرمودید کامپوزیت رو در حد لمینیت انجام میدید .بنده به تمام دوستان و آشنایان شمارو معرفی کردم و همچنان خواهم کرد. امیدوارم فرصتی باشه تا زحمات شما را جبران کنیم.

محمد رسمی: * * * * *  تاریخ 96/6/14  بنده از عوامل موسیقی ایران هستم (شاعر) در لوس آنجلس به پیشنهاد خواهرم آمدم پیش دکتر و بسیار راضی هستم 8واحد لمینیت انجام دادم که بیش از انتظارم زیبا شد .اگر میخواستم تو La انجام بدم باید 5 برابر پول میدادم و قطعا به این زیبایی در نمیومد.

ویانا کاران: * * * * تاریخ 96/7/13  من خیلی راضی هستم فقط یه مشکلی با شما داشتم که خواستم اینجا بگم وقتی آمدم شما به من نگفتید برای ریمو کامپوزیت قبلی باید هزینه بدم و در آخر بابت ریمو ها از من هزینه گرفتید این مسئله من رو ناراحت کرد ولی نتیجه کار خیلی خوب بود.

الناز طباطبایی: * * * * * تاریخ 96/8/29  سلام خانم دکتر نمیدونم اینا رو میخونید یانه من بیمار 10سال پیش شما هستم 4واحد ایمپلنت کردم و تمام دندانهای عقبی پر شده خواستم بگم تو این ده سال رنگ روکش ها تکون نخورده همه چیز خیلی خوب بوده خواستم یه تشکر از بهترین دندانپزشکی که در طول 50 سال زندگی دیدم بکنم البته اون زمان 40سالم بود.

کاتیوش مالمیر: * * * * * تاریخ 96/10/5  3ماه پیش ارتودنسی انجام دادن الان خیلی بهتر شده دیروز گفتند 3ماه دیگه تمامه .خداروشکر کامپوزیت نکردم داشتم میرفتم برای تراش دندان .یه دکتری میخواست دندانهامو تراش بده و کامپوزیت کنه دکتر آیت الهی نجاتم داد

کامران مخبری: * * * * *  تاریخ 96/10/8  هم خدمات خوب و هم قیمت مناسب ارتودنسی رو نصف جاهای دیگه حساب کردند. خیلی راضی هستم

سعید باقری: * * * * * تاریخ 96/10/11  تمام اقوام ما میان اینجا کارشون خیلی ظریفه تبحر اصلیشون در درمان و زیبایی هست خصوصاً کامپوزیت و ارتودنسی

روشنک پیرهادی: * * * * *  تاریخ 96/10/15 دندانهای پدر من رو فول ایمپلنت کردند خیلی نگران بودیم ولی در نهایت عالی شد البته فیکسچر ها رو جراح کار گذاشتند ولی روکشها رو خودشون کار کردند. خوبیش اینه که مطب مجهزه و همه چیز در یک جا انجام میشه قیمت هاشونم هم به نسبت کارشون منصفانه هست .دندانهای دخترمو باید ببرم برای ارتودنسی.

رویا علیان فر: * * * * * تاریخ 96/10/22  برای ارتودنسی من و دخترم مراجعه کردیم هر دو انجام دادیم 1ماه گذشته نتیجه کاملاً مشهوده.

حسن طاهری: * * * * * تاریخ 96/11/2  من ارتودنسی انجام دادم چهارماهه خوب شدم خودمم باورم نمیشه قبل از اینکه برم پیش ایشون فکر میکردم باید 2سال ارتودنسی داشته باشم .در هر حال ممنون و سپاسگزارم خیلی کارشون عالیه .خیلیخوشحالم که شب عید ارتودنسی ندارم.

ارشیا کاظمیان: * * * * * تاریخ 96/11/11  بهترین دکتر هستند خیلی ماهرن بعد از ارتودنسی  واقعاً عالی شده دندونام  امروز بلیچینگ کردم شد مشابه لمینیت .

آتنا: * * * * * تاریخ 96/11/15  دندون رو خیلی خوب درست میکنه هم درشت میشه هم صدفی مثل دندون طبیعیه ولی خوشگل اگه دنبال  کار خوبید حتماً برید

محمد رشیدیان: * * * * * تاریخ 96/11/16  دی ماه دندانهامو لمینیت کردم و یک هفته قبل شکست البته مقصر خودم بودم ولی برای ترمیم ازم پول نگرفت خانم دکتر خواستم یه تشکر اینجا از ایشون داشته باشم

سحر: * * * * * تاریخ 96/11/20  بنده بازیگر سینما هستم سرکار خانم دکتر ماندانا آیت الهی برای من سنگ تمام گذاشتند حتی یک روز بخاطر من بیمار نگرفتند تا آرامش بنده حفظ بشه ایشون یکی از خوش نام ترین دندانپزشکان ایران هستند. اشخاصی که به زیباییخودشان خیلی اهمیت می دهند و یا مثل بنده بخاطر کار هنری داشتن لبخند زیبا برایشان حائز اهمیت است بهترین انتخابشان رفتن پیش خانم دکتر ماندانا آیت الهی است

میترا طاری: * * * * * تاریخ 96/11/21  سحر خانم من شناختمتون...

هادی نوروزی : * * * * * تاریخ 96/11/21  من و مادرم رفتیم کارشون خوبه من ارتودنسی کردم مادرم ایمپلنت دائیمم قبلن رفته بود

کرشمه اسدالهی : * * تاریخ 96/12/10  اصلا راضی نیستم رنگ کامپوزیت اونی که میخواستم نشد 

پارسا اردشیر : * * * * * تاریخ 96/12/25  کارشون حرف نداره دندانپزشک مسلط و حرفه ای من لمینیت کردم تمام دندونامو بهتر از این نمیشد همه میگن معجزه کرده خانومم روم حساس ترشده

دانش عظیمی : * * * * * تاریخ 97/5/6  از اسفند منتظر بودم گویا سفر خارجی بودند در هر حال بعد از 6 ماه انتظار بالاخره دندان هام درست شد ولی انصافاً ارزش داشت. خانم دکتر بابت روز یکشنبه هم عذرخواهی من رو پذیرا باشید در هر حال شما بهترینی

فرامرز : * * * * * تاریخ 97/5/16  سلام دوستان عزیز مواظب پزشکان سود جو باشید چون خیلی ها اصلا به فکر بیمار نیستند یه دکتر در پاسداران داشت دندان من رو نابود میکرد تمام دندانهامو میخواست بتراشه و همسرم اجازه نداد و آمدیم پیش دکتر آیت الهی و خدارو شکر از طریق ارتودنسی ظرف مدت 7ماه کاملاً دندانها اصلاح شده .الان دندانهای خودمو دارم و مشابه دندانهای کامپوزیت شده هست .خواستم به بقیه بگم که خیلی مواظب باشند .

سوسن محسنی : * * * * * تاریخ 97/6/18 پرسنل حرفه ، مطب حرفه ای ، تجهیزات حرفه ای و از همه مهمتر دندانپزشکی فوق العاده مسلط و قوی . به حتم میتونم بگم برای کامپوزیت و لمینیت و روکش از ایشون بهتر در ایران نداریم

ساغی گوهربین: * * * * * تاریخ 97/6/23 با عرض سلام خدمت دکتر ماندانای عزیز . بنده ساکن پاریس هستم صرفاً بخاطر کامپوزیت آمدم ایران و به سفارش خواهرم خدمت خانم دکتر رفتم . نمی تونم بگم کارشون چقدر خوبه ولی این موضوع که میگن هنر نزد ایرانیان است و بس واقعا در رابطه با ایشون مصداق داره . در حال حاضر دو ماهی هست که برگشتم فرانسه و شاید بتونم بگم حداقل ده نفر از من شماره شمارو گرفتند .امیدوارم در اولین فرصت تشریف بیاورید و جبران زحمت شمارا داشته باشیم . سلام به خانواده محترم برسانید .با کمال تشکر

666 : *  تاریخ 97/7/2  من نمیفهمم چرا از این دکتر انقدر همه تعریف کردند من که اصلا راضی نبودم بنظرم دندان هام اصلاً سفید نشده هیچکس نمیفهمه کامپوزیت شده

باران :  * * * * *  تاریخ 97/7/5 در جواب 666: بنظرم سلیقت کمی داستان داره آخه سفید و پلاستیکی که تابلو باشه برای 5 سال پیش بوده

ماندانا آیت آلهی : تاریخ 97/7/6 سرکار خانم یا جناب آقای 666 بنده خیلی متاسف هستم که دندانهای شما مورد پسندتان قرار نگرفته است از این رو لطفاً با تلفن مستقیم کارشناس مطب بنده 09190080804تماس حاصل فرمائید تا مجدداً دندانهای شما مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد. حتی اگر نیاز باشد امکان Remove composite با هزینه مطب امکان پذیر است.

سانا تبسمی : * * * * * تاریخ 97/7/12 از دکتر ماندا آیت الهی بهتر وجود نداره من ارتودنسی کردم ظرف 8 ماه دندانهام کاملاً ترمیم و ردیف شد دکتر مراد بارزی خیلی معروفه متخصص ارتودنسی هست میگفت باید 2 سال براکت تو دهنت بمونه. 

مهسا باکری : * * * * * تاریخ 97/7/14  من نرفتم پیشش ولی خیلی معروفه میگن لمینت رو خیلی خوب انجام میده تا یکی دوسالم انگار هرچی بشه بدون هزینه ترمیم میکنه من هفته ی دیگه نوبت دارم بعد از پایان کار نظرمو میگم

خشایار مستوفی : * * * * * تاریخ 97/8/25  ارتودنسی عالی . بهترینه

داود فرخی : * * * * * تاریخ 97/8/26  هم قیمتش خوبه هم کارش خوبه بالای 10 نفر رفتیم پیشش همه راضی هستیم خیلی هم محربونه و با حوصله میری پیشش انگار تنها بیمارش توئی انقدر بهت اهمیت میده .دوسش دارم

ملیکه نوری : * * * * * تاریخ 97/8/30  تنها دکتری که خرج بی خودی رو دستت نمیندازه

دکتر محمد دژبان : * * * * * تاریخ 97/8/29  بنده خودم دندانپزشک هستم و کار اندو انجام میدم برای کامپوزیت IPS به ایشان مراجعه کردم و می توانم بگویم یک شاهکار برای من ایجاد کردند. شاید سخت ترین کار دنیا این باشد که یک دندانپزشک را یک دندانپزشک دیگر درمان کند ولی ایشان با تسلط کامل و فقط در یک روز از ساعت 8صبح تا 10 شب کار من را تمام کردند فکر نمیکنم کسی در ایران توانایی انجام 14 ساعت کار مداوم رو داشته باشه . البته من خودم خواستم در یک جلسه کامپوزیتم تمام شود ولی توصیه میکنم شما در 2یا 3 جلسه انجام بدهید.

داود فرخی : * * * * * تاریخ 97/12/9  تمام مدل ها میرن پیششون همه ی عکسهای داخل سایتشون مدل معروف اینستاگرام  هستند ، تعدادی از بازیگرها و فوتبالیست ها هم میرن اینجا من و خواهرم کارهای درمانی و زیبایی انجام دادیم به نسبت سطح کاریشون خیلی قیمت مناسب میگیرند

پارمیدا : * * * * تاریخ 97/12/10  فقط یه دلیل داره که 5 ستاره ندادم اونم خیلی طولانی شد کار من فکر کنم راحت 10 ساعت دراز کشیده بودم دندانهام خوب شد ولی دیسکم زد بیرون

صدف : * * * * * تاریخ 97/12/10 بییییییییییینظیییرررررررررررر

ساترا فخاری : * * * * * تاریخ 97/12/15  کامپوزیت دندان رو خیلی خوب انجام میده من بهتر از دندانهای خودم تا حالا ندیدم

کامروا تاجیک: * * * * * تاریخ 97/12/22  من یه کیس بسیار پیچیده بودم بخاطر تحلیل کامل لثه تقریباً ایمپلنت انجام دادن من شدنی نبود ولی الان با 16 واحد ایمپلنت و روکش ثابت فوق العاده زیبائی و اعتماد به نفسم کامل برگش البته باید بگم فیکسچرها(پایه تیتانیومی ایمپلنت) رو جراح ایشون کار گذاشتند و چون من پودر استخوان رو در چند مرحله اضافه کردم حدود 6 ماه درگیر بودم و خود خانم دکتر روکش هارو درست کردند احتمالاً میدونید روکش در لابراتوآر درست میشه ولی قالب گیری و کار گذاشتن توسط دندانپزشک انجام میشه .جراحشون فکر کنم نفر اول جراحی باشه میگفتند سرپرست جراحان ایرانه حالا نمیدونم معنی این چیه در کل بسیار راضی هستم و دوست دارم بخاطر جبران زحمت هاشو براشون بیمار ببرم .اینجا هم نظرمو گذاشتم که بگم با خیال راحت بدون دقدقه برید و دندانهاتونو پیش دکتر آیت الهی درست کنید خیلی حرفه ای هستند .از همون لحظه ورود و دیدن ایشون متوجه میشید.

شیرین کاظمیان: * * * * * تاریخ 97/12/26 مهربون - توجه به خواسته بیمار - توضیحات کامل - قیمت مناسب - مسلط به کامپوزیت دندان و لمینیت دندان 

آسمان: * * * * * تاریخ 98/1/5  قبل از عید لامینیت کردم دو جلسه زمان برد و حدود 15 روز . بسیار درخشنده و زیبا شده

مهلا غریبی: * * * * تاریخ 98/1/25  سلام به دوستان من کامپوزیت انجام دادم علاقه شخصی من این بود که کمی سفید تر باشه البته دیگران می‌بینند میگن خیلی قشنگ شده ولی خودم دوست داشتم سفید باشه .

سحرا داداشی: * * * * * تاریخ 98/1/28  من در سال 95 پیش یه دکتر بسیار معروف با هزینه خیلی بالا کامپوزیت کردم متاسفانه خیلی بد شد اولاً پس از یک مدت رنگ دندانهام زرد شد و از طرفی دندانهام پهن شده بودند و اصلا راضی نبودم بالاخره دل به دریا زدم و در بهمن 97 پیش خانم دکتر ماندانا آیت الهی ریمو کردم و ایشان مجدد کامپوزیت ips برام انجام دادن از نظر رنگ دندان که فوق العاده شده و ظرفتش میتونم بگم مشابه دندان خودمه قیمتی که دادم نصف قیمت سال 95 بود. خواستم از ایشون قدرانی خودمو به این طریق به عمل بیاورم

بهارش: * * * * * تاریخ 98/2/23  سلام امیدوارم خوب و سلامت باشید از نتیجه حاصله بسیار راضی هستم .

صغری تاج زاده: * * * * * تاریخ 98/3/13  بنده 5واحد ایمپلنت انجام دادم جراح کلینیک بسیار ماهر هست خود خانم دکتر یه فرشته هستند ، من عاشقش شدم با حوصله و آرامش دندنهای من رو درست کردند مثل دندانهای مجاور شده .اصلا تجاری کار نمی کنند و فقط فقط بفکر رضایت بیمار هستند . خدا خیر و برکت به شما بدهد.

ناشناس: * * * * * تاریخ 98/4/16  کارشون حرف نداره 

سارا: * * * * * تاریخ 98/5/6  من دارم میرم برای کامپوزیت دندان چند تا از دوستام پیش دکتر آیت الهی کامپوزیت کردند دندانهاشون بی نظیر شده خیلی ظریف و درخشنده کار می کنند البته بدرد اونائی می خوره که می خوان دندانهاشون طبیعی باشه.

درویش ساجدی: * * * * * تاریخ 98/5/19  سلام پارسال لمینیت کردم بخاطر سیگار کشیدن و چای خوردن زیاد کمی رنگش تغییر کرده بود اما امروز با پولیش برام مشکل رو حل کردند .من از کارشون خیلی راضی هستم هر چند خودم اصلاً مراقبت خوبی نکردم .ضمناً امروز پولی ازم نگرفتند از این بابت سپاسگزارم

سحر امینی: * * * * * تاریخ 98/5/22  ارتودنسی کردم 3 ماهه جواب گرفتم کارشو خیلی خوبه جاشونم تمیز و مرتبه همه چیز خوبه راضی هستم

لاله کاویانپور: * * * * * تاریخ 98/7/16  سلام ، دکتر ماندانا آیت الهی در کارهای زیبائی نفر اول ایران هستند .من هم ارتودنسی کردم و هم کامپوزیت بسیار زیاد از نتیجه راضی هستم

رضا یادگاری: * * * * * تاریخ 98/8/19  من و خواهرم هر دو کامپوزیت انجام دادیم البته خواهرم 4 واحد ایمپلنت هم داشت. دندانپزشک خیلی خوبی هست ایشون . کارشون خیلی خاصه و البته برای کسانی خوبه که کار طبیعی دوست دارند . دندانهای ما خیلی نازک هست دوستانم کامپوزیت کردند مثل دندان مصنوعی شده که اصلا با سلیقه من سازگار نیست.

هانیه: * * * * * تاریخ 98/8/26  سلام .دندانهای من از سطح توقعم خیلی بهتر شده .درخشندگی و درشتی زیادی پیدا کرده من لیفت لثه و کامپوزیت انجام دادم البته کامپوزیت ipsکردم که کمی گرونتره ولی واقعا ارزش داره . 7 سال هم گارانتی دادند بهم . تا یکسال هم کلیه خدمات رو رایگان انجام میدند. 

پرستو دامنی: * * * * * تاریخ 98/9/29  در دی 97 16واحد کامپوزیت ای پی اس سوئیسی انجام دادم خیلی راضی هستم .دیروز آمدم پولیش کردم که پولی ازم نگرفتند

خاطره: * * * * * تاریخ 98/10/10  نمره از 100 بهشون 100 میدم خیلی وقت میذارند من دندانهامو ارتودنسی آمریکایی کردم خیلی راضی هستم دندانهای جلو بالا در لبخند خیلی زیبا شده و همه ازم تعریف میکنند. تا الان سه نفر رو معرفی کردم اینم جبران زحمت ایشون و وقتی که گذاشتند.

رضا باغی: * تاریخ 98/11/25  متاسفانه بخاطر کرونا  نوبت  من رو که از یک ماه پیش داده بودند لغو کردند و کار من رو انجام ندادند هر آدمی برنامه ریزی داره برای زندگیش و این کار درستی نیست که برنامه های آدمو به این سادگی بهم می زنید.

ادمین: مطب درتا تاریخ 98/11/25  جناب آقای رضا باغی کنسل کردن نوبت بیماران بخاطر ابلاغیه وزارت بهداشت است و هیچ ربطی به مجموعه ما ندارد .متاسفانه بخاطر شرایط موجود در کل ایران امکان بازبودن مراکز دندانپزشکی امکان پذیر نمی باشد.شماره شما در مطب وجود دارد در اولین فرصت برای نوبت مجدد با شما در تماس هستیم. با تشکر

نسیم: * * * * * تاریخ 98/11/28  سلام خواهر من پیش شما لامینیت کرده و خیلی راضی هستیم من میخوام ارتودنسی کنم ولی بخاطر کرونا الان نمیشه هم شما تعطیل کردید و هم خودم می ترسم انشاالله برای اسفند از شر این ویروس خلاص بشیم برای شب عید برسم خدمتتون 

ساحل افشار: * * * * * تاریخ 99/2/25  با یه روش جدید دیروز کامپوزیت انجام دادم که به گفته خودشان در ایران هنوز کسی انجام نمیده کامپوزیت ips با قالب گیریه که رنگ و درخشندگیش خیلی خوبه تو آینه نگاه میکنم فکر میکنم از دندانهای خودم بهتر تا حالا ندیدم .قیمتشم خیلی خوبه چون من از کجاهای دیگه قیمت گرفته بودم کامپوزیت معمولی رو این قیمت میدادند . خانم دکتر آیت الهی خیلی برای کارشون ارزش قائل هستند حتی از خودم بیشتر حساسیت داشتند. ضمناً آزمایش کرونا خیلی راحت بود 5 دقیقه انجام مشه طبقه پائین انجام میدند. این رفتار ایشون حس امینت خیلی زیادی بهم داد دیگه ترسی از کرونا گرفتن هم نداشتم.

بیژن هادی: * * * * * تاریخ 99/2/27  سلام من میخواستم کامپوزیت انجام بدم ولی چون دندانهای پائینی روی هم بود گفتند باید ارتودنسی بشه خودم راضی بودم دندانهام تراش بخوره ولی خانم دکتر قبول نکردند حتی بهم گفتند اگه میخوای دندانهاتو بتراشی برو پیش یه دکتر دیگه . این کارشون برام خیلی ارزش داشت واقعا بهترین کارو میکنن به سود خودش فکر نمیکنه .سپاس فرآوان از دکتر بسیار ارزشمند .

سمیرا ساداتی: * * * * * تاریخ 99/3/1  بنده 2سال پیش در مطب خانم دکتر ماندانا آیت الهی ارتودنسی کردم و طول مدت ارتودنسی سه ماه بود که بسیار عالی شد دندانهام ولی دیروز بخاطر رنگ و حالت دندانه ای دندانهام کامپوزیت انجام دادم در کل رضایت بسیار زیادی دارم از ایشون و خواستم کسانیکه نظر را میخوانند بدانند.

مهرنوش مدائنی: * * * * * تاریخ 99/4/3  سلام من از سال 98 در حال رفع مشکلات دندانم توسط تیم خانم دکتر ماندانا آیت الهی هستم متاسفانه در سالهای قبل اصلا مواظب دندانهام نبودم و تعدادی دندان از دست رفته داشتم و تعداد زیادی دندان خراب خدارو شکر با کمک خانم دکتر ماندانا آیت الهی الان میتونم با افتخار لبخند بزنم و هر موقع خودمو تو آینه میبینم لذت زیادی میبرم میخوام به همه افرادی که نظر من رو میخونن بگم برای خودتون ارزش قائل باشید و دندانهاتونو دست هر دندانپزشکی ندید چون اگر کارش خوب نباشه تا انتهای عمر پیشمون میشید من خیلی از کار دکتر ماندانا آیت الهی راضی هستم البته ایمپلنت هارو دکتر مترجمی انجام دادند که کارشون فوق العاده بود خوبی مطبشون اینه که هر کاری رو متخصصش انجام میده این برای من خیلی اهمیت داشت

ستاره: بدون ستاره تاریخ 99/4/10  اینجا اینقدر تعریف شده آدم بیشتر شک میکنه و نمیتونه اعتماد کنه واقعا چطوری میشه اعتماد کرد به یه دکتر

ابوالفتحی: * * * * * تاریخ 99/4/11  سلام، من هنوز ویزیت نشدم، ولی بااینهمه، توضیحاتی، که درمورد دکترایت الهی، دادید، خیلی علاقه مند م، مشکلات دندانهایم رو باایشون درمیون بگذارم

رقیه: * * * * * تاریخ 99/4/11  تبلیغات شما عالی کار باید از نزدیک دید تا بتوانی تصمیم بگیری نمیشه قضاوت کرد

فائزه: * * * * * تاریخ 99/4/14دکتر ماندانا آیت الهی بهترین دکتر برای ارتودنسی و کامپوزیت هستند من هم ارتودنسی کردم پیش ایشون و بعد سه ماه کامپوزیت فوق العاده شده از فیلم و عکسها هم بهتره کارشون شک نکنید

قاسم مافی: * * * تاریخ 99/4/29 من‌ هنوز‌ به‌‌ مطب ‌خانم ‌دکتر مراجعه نکرده اما ‌حدسم ‌این ‌است ‌که‌ بعد مراجعه‌ و ویزیت ‌و ایمپلنت ‌۵ امتیاز بدهم.

میر حمید میر خواجه الدینی:  * * * * * تاریخ 99/4/31باسلام.واقعاشما کارخداپسندانی انجام می دهید.کاش دکتری مثل شمادرشهرماهم بود.من می توانم باشما مشاوره کنم؟من ازارومیه هستم.

مهری رضایی:  * * * * * تاریخ 99/5/7

مهدی:  * * * * * تاریخ 99/5/7 سلام کارتون خیلی درسته خواستم تشکر ویژه کنم از خوبیتون نسبت ب این مردمه هر روز رنج کشیده.

مرتضی دهقان:  * * تاریخ 99/5/7 دو ستاره تبلیقات خوب بود شبستگی به نوع کار و قیمت مناسب ونتیجه کار با وضعیت اقتصادی مردم اگر رعایت امور بهداشتی بشه خیلی خوبه

نرگس خاتون عبادی:  * * * * * تاریخ 99/5/5 الان مطلع شدم،خوشحال شدم، یک خانم دکتر خوب را پیدا کردم

صابر سبحانی:  * * * * * تاریخ 99/5/12 مواردی که من مطالعه کردم اگر صحت داشته باشه هم ازنظر کم کیف هم قیمت مناسب واقعا خوبه

علیرضا:  *تاریخ 99/5/12 کلا دندانپزشکی به جز علم و مهارت و تجربه و هنر چاشنی جسارت ( نه حماقت ) لازمه درست هست که دندانپزشکان خانم تو زمینه استتیک و یا کارهای خیلی دقیق متبحر هستند ولی خیلی از کیسها فقط برای زیبایی مراجعه نمیکنند اکست دندان‌های انکلیوز و یا نهفته و کلا جراحی های ادوانس از عهده خانمها خارج هست دوران دانشجویی استاد پریو ی ما که خانم بود میگفت من خودم پیش دندانپزشک خانم نمیرم (استیکر خنده ) شاد باشید

مینو:  * * * * * تاریخ 99/5/13 آقای علیرضا سلام من خودم پیش خانم دکتر آیت الهی جراحی و کامپوزیت انجام دادم همونطور که در وب سایتشون مکرر اشاره کردند ایشون صرفاً کارهای زیبایی و ارتودنسی را انجام میدهند و امور جراحی و ریشه را توسط متخصص انجام میدند برای ایمپلنت خودم، دکتر مترجمی در مطب ایشون ایمپلنت رو کاشتند که رئیس انجمن جراحان هستند و برای مادرم دکتر نجفی که جراح فک و صورت هستند در مطب دکتر ماندانا آیت الهی درمانشون کردند. بنظرم قضاوت شما در رابطه با کار دکتر آیت الهی منصفانه نبوده و در این بخش نظر شما رو بیماران دیگه میخونند و امکان داره گمراه بشند.

هدایت بارزی:  * * * * * تاریخ 99/5/13 بخش دندان مصنوعی عالی هست قیمتشان یک سوم جاهای دیگه بود . دندان این سری بنده از همیشه بهتر ساخته شد

جمال تقوی:  * * * * * تاریخ 99/5/13 عرض کردم با توضیحاتی که من مطالعه کردم و سابقه زیاد در مراجعه به دندانپزشک دارم خیلی مشتاق هستم که به این مرکز جهت مداوای دندان های خود مراجعه کنم به نظرم خیلی رمانتیک و عالی باید باشه که امیدوارم همینجوری باشه البته چون در کشور ما همه بیشتر از هر چیزی به پول فکر میکنند خیلی برام اهمیت داره که به مطب خانم دکتر هم مراجعه ای داشته باشم ممنون از توضیحات کامل و قوت قلب به بیمارانی امثال من

مریم خلوصی لطف:  * * * * * تاریخ 99/5/13 بیسیار عالیه من هم خیلی به رشته دندان پزشکی علاقه دارم و خیلی دوست دارم بزرگ شدم مثل خانم دکتر آیت الهی دندان پزشک بشم و میدونم که خیلی باید درس بخونم و تلاش کنم و زحمت بکشم و دارم تلاش میکنم که به هدفم برسم خانم دکتر برام دعا کنید ممنون❤

محمد بصیری:  * * * * * تاریخ 99/5/22 خیلی عالی

فاطمه:  * * * * * تاریخ 99/5/23 باتوصیف های که شنیدم بایددکترقابلی باشند

صادق:  * * * * * تاریخ 99/5/23 عالی

مهسا:  * * * * * تاریخ 99/5/25 سلام خانم دکتر عزیز من خییییییللللیی به رشته دندانپزشکی علاقه دارم خیییییلیییی. اگه میشه لطف میکنین راز موفقیتتون رو بهمون بگین😀

مینو:  * * * * * تاریخ 99/5/25 من هفته پیش کامپوزیت کردم نمیتونید بفهمید چقدر زیبا کار میکنند ورای تصوره کارشون با قطعیت میتونم بگم بهترین در کل جهان هست دوستم واحدی 3.5میلیون داده و دندانهای من رو دید حسرت خورد برای من واحدی 1200زدند که از نظر خودم متناسب با وقتی که گذاشتند فوق العاده مناسب بود

هانیه سنایی:  * * * * * تاریخ 99/5/26 سلام دندانهای من رو خانم هما مرشدی کامپوزیت کردند . من از کار ایشون راضی هستم قیمتش بسیار منصفانه و منطقی بود اتاق کناری هم دکتر ماندانا آیت الهی کامپوزیت انجام می داد که ایشون هم هر یک ساعت یه سر میزدند و چک میکردند . البته چون قیمت های ارزانتری کار میکنند کامپوزیت ای پی اس کار نمیکنند ولی فرق آنچنانی هم نداره . دوستمم قرار شد بره پیش دکتر مرشدی انجام بده.

مهدی امینی:  * * * * * تاریخ 99/5/26 یک ماه پیش برای پدرم در مطب دکتر ماندانا آیت الهی دندان مصنوعی ساختیم آقای آذری که مسئول لابراتوآرشون هستند بسیار تمیز و با حوصله کار انجام دادند با اینکه پدرم تحلیل لثه داشتند ولی دندان بسیار عالی شد البته چون ما از شهر دیگری آمده بودیم مجبور شدیم 4 روز تهران بمانیم که خدارو شکر خواهرم تهران بود و مشکل خاصی با این موضوع نداشتیم. قیمت ها واقعاً ارزانه برای دو فک 3.5میلیون گرفتند که حتی در شهر خودمان دوبرابر این قیمت می‌گفتند.

ساترا:  * * * * * تاریخ 99/6/12 ایشون تنها دکتر در کل ایرانه که 25ساله هم ارتودنسی انجام میده و هم متخصص زیبایی دندانه. بخاطر همین میتونن با در نظر گرفتن معیارهای زیبایی ارتودنسی عالی انجام بدند من سال پیش ارتودنسی کردم و امروز براکت هامو باز کردم به حدی راضی هستم که اعلام رضایتم رو نمیتونم در کلمات بگنجونم ولی تمام پزشکانی که سال پیش رفتم میگفتند دندان شما سه سال ارتودنسی میخواد و باز هم فک صاف نمیشه ولی خب بطور حیرت اوری خانم دکتر ماندانا آیت الهی دندانهای من رو به شکل محسور کننده ای زیبا کردند. وفق العاده راضی کاش 100 ستاره میشد داد.

محسن حبیبی:  * * * * * تاریخ 99/6/20 شاه بانوی ارتودنسی ایران ... دوتا بچه من یکساله دندانهاشون تبدیل شده به بهترین دندان تمام خاندانمون در صورتی که روشون نمیشد لبخند بزنن

 هرچه پائینتر بروید تاریخ نظرات جدیدتر می‌شود