مطالعه نظرات
0901 - 062 06 00

تماس از 9صبح تا 9شب حتی ایام تعطیل

021 - 88 56 53 99
0901 - 0620600 :whatsappچت
بهترین دکتر

درباره بریم دکتر

بریم دکتر وب سایتی کاملاً رایگان است که از پزشک و بیمار هیچ مبلغی دریافت نمی‌کند. هدف بریم دکتر کمک به بیمار برای کشف بیماری های خود و انتخاب پزشک شایسته برای درمان است. در این وب سایت پزشکان صرفاً مجاز هستند در رابطه با تخصص‌شان اظهار نظر کنند و مطلب ارائه دهند. ضمناً تمام مطالب درج شده می‌بایست از طرف خود پزشک باشد و هیچ مطلب کپی شده ای از وب سایت های دیگر در بریم دکتر وجود ندارد. تمام نظرات درج شده کابران در وب سایت بریم دکتر واقعی بوده و پزشکان حق دخل و تصرف در این قسمت را ندارند و این بخش صرفاً با نظارت و کنترل وب سایت بریم دکتر اعمال می‌گردد. پزشکانی که علاقه دارند در وب سایت بریم دکتر مطالب درج کنند می‌بایست از بالای همین صفحه اقدام به ثبت نام نمایند. سپس کارشناسان وب سایت بریم دکتر به مطب ویا کلینیک پزشک مراجعه کرده و اگر تمام مدارک موردنیاز پزشکی را دارا باشند این سایت مجوز درج مطب را به پزشک فقط درحوزه تخصصی شان می‌دهد.

وب سایت بریم دکتر جایی برای انتخاب بهترین دکترهای ایران

روی درمان مورد نیاز کلیک کنید
بهترین دکتر ایران

هدف  سایت بریم دکتر چیست ؟

هدف اصلی سایت بریم دکتر ارائه اطلاعات یک بیماری به بیمار در فضای مجازی است. منتهی با تفاوت این موضوع که نویسنده صرفاً پزشک متخصص می باشد و هر پزشک تنها می تواند در رابطه با تخصصی که دوره آن را گذرانده اظهار نظر کند. بطور مثال در وب سایت بریم دکتر یک دندانپزشک زیبائی نمی تواند در رابطه با ایمپلنت مطلب ارائه دهد. در صورتیکه متاسفانه در دنیای مجازی گاها دیده شده که پزشکان مطالبی خارج از تخصصی که کسب کردند را ارائه می دهند. همین امر برای بیماران زیادی مشکل ساز شده و سلامتی جامعه به خطر می افتد. از طرفی جامعه پزشکان معتبر و زحمت کش ایران  هم صدمات بزرگی را متحمل شده اند. به لطف خدا در سالهای اخیر سازمان نظام پزشکی با تلاش فراوان توانسته فضای امن درمان را در جامعه حاکم کند. از این رو وب سایت بریم دکتر هم به نوبه خود قصد دارد در این مسیر کوشا باشد.

بهترین دکتر

بهترین دکترها ، پزشکانی هستند که صرفاً در حوزه تخصص شان اقدام به طبابت می کنند و در آن شاخه تجربه لازم را دارا می باشند. برای جراحان تعدد ورود به اتاق عمل و برای پزشکان غیر جراح کِسرت درمانهای موفق می تواند معیار خوبی برای کسب عنوان بهترین دکتر باشد. منتهی شاخصه های متعدد دیگری هم در این میان نقش دارند. مثلاً دقت عمل و تمرکز بالای پزشک، مدارک کسب شده از دانشگاه معتبر، به روزبودن علوم پزشکی که شامل مطالعه و شرکت در همایش های تخصصی و غیره بصورت مداوم می باشد، استفاده از تجهیزات پزشکی روز دنیا برای کسب بهترین نتایج و در نهایت خوشنامی پزشک که بخاطر تبلیغات دهان به دهان بیماران انجام می شود نکات حائز اهمیت دیگر هستند.قطعا بهترین دکتر باید این صفات و مهارت ها را در خود داشته باشد. وب سایت بریم دکتر قصد دارد شما را با این افراد آشناتر کند تا بتوانید با امن ترین حالت ممکن به درمان خود و خانوادیتان بپردازید. 

بهترین دکتر ایران را بشناسید؟

بهترین جراح ایران