تماس با مطب دکتر هما پرند

0902- 600 16 11

تماس: شنبه تا چهارشنبه ساعت 11 الی 19  پنجشنبه‌ها ساعت 9 الی 15​​​​​​​

021 - 26 71 23 11
دریافت نوبت آنلاین

لابیاپلاستی و تمام عمل های زیبایی واژن
بالیزر مونالیزا تاچ

ارزانترین قیمت در کل ایران

خانم مسلمان

دکتر هما پرند متخصص جراحی زنان

بهترین دکتر لابیاپلاستی

​​-فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران 
جراح و متخصص جراحی زیبایی زنان
عضو انجمن کم تهاجمی زنان ایران
عضو انجمن جراحان زنان و زایمان ایران
بیمارستانهایی که ایشان در آنها فعالیت دارد:
هتل بیمارستان گاندی، پیامبران تهران، تندیس جردن، با هنر نیاوران، انصاری نارمک

بهترین دکتر لابیاپلاستی

کمک جراح دکتر نازنین علوی متخصص جراحی زنان

​​-فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران
​​​​​​​-دارای گواهی Reproductive medicine  از AECS 

جراح و متخصص جراحی زیبایی زنان
عضو انجمن کم تهاجمی زنان ایران
عضو انجمن جراحان زنان و زایمان ایران
بیمارستانهایی که ایشان در آنها فعالیت دارد:
هتل بیمارستان گاندی، پیامبران تهران، تندیس جردن، انصاری نارمک

مطالعه نظرات

برای جراحی زیبایی زنان دو چیز بسیار مهم است در ابتدا تخصص پزشک و تسلط به انجام جراحی های زیبایی مرتبط  با واژن و سپس بهره  بردن از تجهیزات روز دنیا، از آنجایی که واژن بخش ظریفی از بدن است لذا استفاده از لیزرهای تخصصی  و مجهز می‌تواند دستیابی به نتیجه مطلوب را تا حد ممکن بالا ببرد . در عمل های زیبایی به جا نماندن جای محل زخم بسیار مهم است در مطب تخصصی دکتر هما پرند  این دو نکته دقیقاً رعایت شده است ایشان یکی از بهترین متخصصان جراحی زیبایی زنان است و برای دستیابی به بهترین نتیجه از جدیدترین دستگاه لیزر مونالیزا تاچ(فرکشنال دی اکسید کربن) که مشابه آن حتی در معتبرترین بیمارستان های ایران به ندرت یافت می‌شود بهره می‌برد، در کنار این دستگاه فوق العاده دستگاه کربوکسی تراپی، دستگاه dbd-plasma و دستگاه کرایو تراپی هم  تهیه نموده اند تا بهترین نتیجه درمان و زیبایی حاصل شود. ضمناً تمام این تجهیزات مربوط به سال اخیر می‌باشد. یک نکته بسیار مهم در این میان وجود داشت وقتی می‌خواستیم بخش جراحی زیبایی زنان را در وب سایت بریم دکتر راه اندازی کنیم با پزشکان زیادی آشنا شدیم که متاسفانه تخصص جراحی زیبایی زنان را نداشتند و صرفاً جراح عمومی بودند ولی اقدام به انجام این کار می‌کردند اینجا بود که متوجه شدیم  در این حوزه پزشکی صرفاً پزشکان متخصص اقدام به جراحی های زیبایی زنان نمی‌کنند لذا لازم دانستیم تا هرچه سریعتر بخش جراحی زیبایی زنان را با دکتر هما پرند راه اندازی کنیم تا یک متخصص واقعی ، کاربلد و طبیب حاذق به کاربران سایت معرفی کنیم. در ادامه از زبان دکتر هما پرند با انواع درمانهای زیبایی زنان آشنا می‌شوید.

چرا انتخاب ما برای بهترین پزشک جراح و زیبایی واژن دکتر هما پرند است؟

معرفی بهترین پزشک جراح و زیبایی واژن در تهران از طریق وب سایت بریم دکتر

لابیاپلاستی
1-لابیا پلاستی: جراحی زیبایی برای اصلاح شکل ظاهری لبه‌های بزرگ دهانه واژن است، این عمل می‌تواند با تیغ جراحی انجام شود منتهی دستگاه گران قیمتی بنام لیزر مونالیزا تاچ (فرکانس دی اکسید کربن)وجود دارد که این امکان را به پزشک معالج می‌دهد تا جراحی سرپایی بدون خونریزی و درد را برای فرد رقم بزند. این عمل باعث از بین رفتن ناراحتی هنگام لباس پوشیدن و افزایش اعتماد به نفس بانوان می‌شود و ضمنا عامل رضایتمندی زوجین در روابط جنسی می‌شود.

​​​​​​​2-عمل وایتنینگ: به سفید کردن واژن با دستگاه لیزر وایتنینگ گفته می‌شود ،این روش بی‌خطر و موثر است و عامل رفع دائمی تیرگی در ناحیه تناسلی می‌شود. معمولاً در چند جلسه و بدون درد انجام می‌گردد.

3-تنگ کردن واژن یا پرینورافی: آناتومی بدن افراد با هم متفاوت است احتمال دارد بعضی از خانم ها از ابتدا واژنی گشاد داشته باشند و در بعضی افراد با افزایش سن واژن گشاد شود که این مشکل می‌تواند به کاهش اعتماد به نفس و سردی در رابطه جنسی منجر گردد. تنگ کردن واژن با واژینوپلاستی امکان پذیر است که می‌تواند بالیزرco2(مونالیزا تاچ) انجام شود.

در ادامه به توضیحات کامل موارد فوق خواهیم پرداخت...

انواع روشهای زیبایی واژن

لابیاپلاستی یعنی برداشتن لبه های اضافه و نامنظم واژن و در نهایت قرینه سازی دو طرف آلت تناسلی زنان. این عمل سرپایی توسط دکتر هما پرند صرفاً با دستگاه لیزر مونالیزا تاچ smartxide2 c40 ساخت شرکت ایتالیایی DEKA انجام می‌شود. استفاده از این اَبَر ‌لیزر  مجهز و به روز ، دستیابی به زیبایی نهایی را تا چند برابر افزایش می‌دهد، ضمناً مراجعین بدون بستری و در کمتر از یک ساعت و فقط طی یک جلسه مورد درمان قرار می‌گیرند در این روش بخاطر بهره وری از تکنولوژی لیزر co2 خونریزی و بخیه وجود ندارد که این امر عامل کاهش نقاهت می‌گردد. فرد عمل شده بلافاصله پس از درمان می‌تواند روی پای خود بایستد که همین نکته کمک می‌کند تا افراد ساکن شهرهای دیگر بتوانند به راحتی برای عمل زیبایی واژن اقدام نمایند و یک روزه به محل زندگی خود بازگردند. دستگاه لیزر مونالیزا تاچ شرکت DEKA،  تائیدیه FDAآمریکا، CE اروپا و وزرات بهداشت جمهوری اسلامی ایران را دارا می‌باشد. جامعه پزشکی اختراع این دستگاه را دستاوردی بی‌نظیر در علم پزشکی زنان قلمداد کرده است. در کنار این غول تجهیزات پزشکی حضور جراح متخصص و متبحر دکتر هما پرند نتیجه ای را برای شما رقم میزند که فراتر از انتظارتان خواهد بود. در ضمن سه دستگاه مجهز دیگر تخصصی از جمله RF Vaginal Artemisiaهم در مطب وجود دارد تا تمام جزئیات درمان به بهترین شکل ممکن انجام شود. می‌توان با قاطعیت گفت به ندرت در یک مطب این مقدار تجهیزات مدرن دنیا بصورت یکجا وجود داشته باشد و همین امر اعتماد را به مطب بیشتر نموده است.

لابیاپلاستی بالیزر مونالیزا تاچ

لابیاپلاستی

نکته مهم : از آنجائیکه درستگاه مونالیزا تاچ ایتالیایی شرکتDEKA بسیار گران‌قیمت است و امکان خرید این نوع لیزر برای همه مراکز و پزشکان وجود ندارد معمولاً جراحان این نوع عمل را با تیغ جراحی به همراه بخیه یا لیزر های غیر تخصصی انجام می‌دهند که نتیجه مطلوب در بر نخواهد داشت. امروز  فرصتی استثنایی برای شما ایجاد شده تا بتوانید با قیمت ارزان و مورد تائید سازمان نظام پزشکی ایران در مطب دکتر هما پرند این عمل زیبایی را با تجهیزات تخصصی انجام دهید و در نهایت به نتیجه عالی دسترسی پیدا کنید.

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی برای چه افرادی مناسب است؟

لابیاپلاستی برای آن دسته از خانم ها که لابیای واژن آنها زیادی بزرگ ، غیر متقارن و چین و چروک دار می‌باشند مناسب است. این موارد می‌تواند برای فرد مشکلات جنسی و بهداشتی در برداشته باشد و حتی منجر به بروز قارچ های پوستی مکرر شود. این افراد بهتر است هرچه سریعتر مورد درمان لابیاپلاستی قرار بگیرند در حقیقت زمانی که یک یا هر دو لابیا رشد بیش از حد داشته باشد این امر موجب نازیبایی لابیاها می‌گردد. امروزه بخاطر آسانی برداشتن لابیا(لابیا کتومی) زنان زیادی از عمل لابیاپلاستی استقبال می‌کنند و همین امر عامل افزایش تعداد این نوع عمل در سراسر جهان شده است.  

لابیاپلاستی

نقاهت لابیاپلاستی کاملاً بستگی به نوع عمل جراحی دارد، اگر برداشتن لابیا ها با تیغ جراحی صورت بگیرد و از بخیه استفاده شود قطعاً نقاهت طولانی‌تر خواهد بود چون در این روش بیمار می‌بایست مراقب باشد تا بخیه ها باز نشود. ضمناً در این روش به علت خونریزی هنگام عمل، پزشک دید کافی برای انجام ریزه‌کاری های لازم را ندارد. وقتی لابیاها بالیزر مونالیزا تاچ مورد درمان و زیبایی قرار می‌گیرند به علت انسداد رگها توسط این دستگاه خونریزی در حین درمان وجود ندارد بخاطر همین امر پزشک می‌تواند با تمرکز بیشتر درمان زیبایی را پیش ببرد، از طرفی چون بخیه و برش با تیغ صورت نگرفته هم درد بیمار در روزهای بعد عمل کمتر خواهد بود و هم  بهبود با سرعت بیشتری رخ خواهد داد. پس از عمل لابیاپلاستی بالیزر مونالیزا تاچ بهتر است بیمار چند روز استراحت کند و از کارهای سنگین و بلند کردن اجسام پرهیز نماید و تا یک ماه رابطه جنسی برقرار نکند تا لابیا به بهبودی کامل برسد. 

نقاهت لابیاپلاستی

لابیاپلاستی
وایتنینگ یا سفید کردن واژن

وایتنینگ یعنی سفید کردن قسمتهای بیرونی واژن توسط لیزر سابقاً زنان آلت تناسلی و دهانه مقعد را با مواد خاص شیمیایی سفید می‌کردند که بلیچینگ واژن نام داشت منتهی این روش دوام چندانی نداشت و حتی عامل حساسیت های پوستی هم می‌گردید. اخیرا با پیشرفت تکنولوژی و بکارگیری تجهیزات لیزری مناسب امکان رفع دائمی تیرگی پوست دستگاه تناسلی به وجود آمده است. لایتنینگ یا سفید کردن واژن در واقع عمل جراحی نیست و صرفاً تابش پرتوهای لیزر متناسب با پوست فرد طی چند جلسه است که بر روی رنگدانه های سیاه پوست تاثیر میگذارد و رنگ سلول های آن قسمت را روشن می‌کند. از آنجائیکه لایتنینگ بسیار راحت و کاملاً بدون درد است و صرفاً طی سه تا پنج جلسه محقق می‌گردد و نقاهت ندارد طرفداران زیادی پیدا کرده است.

عمل مخصوص بانوان

تنگ کردن واژن برای اکثر خانم ها جذاب است خانمها احتمال دارد بخاطر آناتومی بدن خود دچار گشادی واژن باشند در نتیجه نتوانند از لذت جنسی به اندازه کافی بهره ببرند بعضی از خانم ها با افزایش سن دچار گشادی واژن و تحلیل عضلات واژینال می‌شوند البته باید گفت داشتن رابطه جنسی زیاد عامل گشادی واژن نمی‌شود و این باور اشتباه در بین مردم جا افتاده است که به هیچ عنوان ریشه علمی ندارد. خانم هایی که ورزشهای سنگین بدنسازی می‌کنند احتمالاً دچار گشادی واژن می‌شوند لذا بهتر است از بلند کردن وزنه های سنگین امتناع کنید.

تنگ کردن واژن
تنگ کردن واژن بالیزر مونالیزا تاچ

تنگ کردن واژن بالیزر مونالیزا تاچ یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش‌های تنگ کردن واژن در بین زنان است. انجام این لیزر هیچگونه درد و خونریزی را برای فرد به همراه نخواهد داشت و تنها در چندین جلسه عمل تنگ کردن واژن انجام می‌شود. لیزر مونالیزا تاچ فرایند کلاژن سازی را تحریک کرد و در نهایت باعث می‌شود که لایه‌های مخاطی عملکرد بهتری داشته باشند. معمولا طول هر جلسه درمان بالیزر نهایتا 15 الی 30 دقیقه خواهد بود. البته بنا به تشخیص پزشک معالج، ممکن است هرچقدر گشادی واژن بیشتر باشد، به تعداد جلسات بیشتری نیاز باشد.
این روش بهترین راه برای تنگ کردن واژن است که عامل کولاژن سازی می‌گردد، از طرفی بدون نقاهت، بستری، بیهوشی، خونریزی است. ضمناً هزینه بسیار ناچیزی برای فرد در بر دارد.

بانوان و زایمان
لابیاپلاستی
دکتر هما پرند هزینه درمان های زیبایی را مطابق تعرفه نظام پزشکی تعیین کرده است تا تمام بانوان ایرانی بتوانند از زیبایی بهره ببرند. ایشان قیمت عمل های زیبایی واژن را یک سوم مراکز مشابه تعرف کرده است(منظور مراکزی است که از تجهیزات شرکتDEKA استفاده می‌کنند) و اعتقاد دارد زیبایی وبهره بردن از لذت جنسی حق تمام زنان ایرانی است و باید در این راستا تمام تلاش خود را داشته باشد. برای دریافت هزینه ها از مشاوره و ویزیت رایگان ما استفاده کنید.
هزینه درمان
 نظر بیماران 
​​​​​​​پاسخدهی به سوالات بیماران فقط از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

هرچه پائینتر بروید تاریخ نظرات جدیدتر می‌شود

سروناز: * * * * * تاریخ 99/2/2 جراح خبره و با حوصله ای هستند عمل لابیاپلاستی انجام دادم که حدوداً 1ساعت  داخل مطب انجام شد در مطب تمام تجهیزات مناسب موجود است دستگاه بسیار بزرگ و مجهزی داشتند و همو ن لیزرشون بود. من 25 فروردین جراحی شدم 2 روز سوزش داشتم ولی الان خوب شدم. از نتیجه بسیار راضیم و کاش زودتر این کار رو میکردم.

هستی: * * * * * تاریخ 99/3/26 سلام من این پزشک رو دوستم بهم معرفی کرد مطب مجهزی دارند، تجهیزاتشون خیلی خوبه عمل لابیا پلاستی انجام دادم. کلاً بخاطر داشتن لابیای بزرگ همیشه احساس بد داشتم خدارو شکر از شرشون رها شدم . اگر درگیر این مسئله هستید حتما برید انتخاب خوبیه 

مهشید: * * * * * تاریخ 99/3/28 عمل وایتنینگ انجام دادم در 5 جلسه انتظار نداشتم انقدر خوب بشه واقعا عالیه

فاطمه ناصری: * * * * * تاریخ 99/5/12 سلام خدمت خانم دکتر مهربان و کادر درمان با شخصیتشان برخورد ها بسیا خوب بود ، دکتر خیلی دقت نظر دارد و همین مسئله خیال آدم را راحت میکند من ایشان رو از اینترنت پیدا کردم ولی وقتی مطبشان رفتم انقدر همه چیز خوب بود که کاملاً مطمئن شدم انتخاب خوبی انجام دادم الانم که عمل لابیاپلاستی انجام دادم خیلی رضایت دارم در هنگام عمل که اصلا چیزی نفهمیدم همش با خانم دکتر حرف میزدم و بعد عمل هم خودم با اسنپ رفتم درکل عمل آسان و راحتیه قیمتشان هم از همه جاهای دیگر ارزانتر است.

ساره: * * * * * تاریخ 99/5/20 من عمل تنگ کردن واژن انجام دادم خیلی آسان بود و بالیرز مونالیزا تاچ انجام دادند اصلاً به سمت تیغ و بخیه و جراحی نرید

ماهور: * * * * * تاریخ 99/6/6 عمل لابیاپلاستی بسیار راحت انجام شد کلاً 45دقیقه مطب بودم و سه روز استراحت کردم عمل راحتیه 

ساحل اسدی: * * * * * تاریخ 99/6/25 با اسرار همسرم ابتدا 6 جلسه لایتنینگ کردم که فراتر از انتظار من شد و سپس لابیاپلاستی انشاالله پس از بهبودی کامل میخوام عمل تنگ کردن واژن هم انجام بدم خانم ها واقعا باید برای نواحی خصوصیشون هزینه کنند این هزینه ها استحکام خانواده رو بیشتر میکنه از خانم دکتر مهربان راضی هستم خیلی دقیق هستند.

مینو: * * * * * تاریخ 99/7/30 از هرمزگان بندر عباس آمدیم نتیجه عمل عالی و خیلی آسان بود کلاً 4 ساعت تهران بودیم باور نمیکردم انقدر راحت باشه بدون درد و خونریزی

هانیه: * * * * * تاریخ 99/9/2 مطب شیک و تمیز و مجهز همه چیز خوب بود""عمل لابیاپلاستی بالیزر مونالیزا تاچ"" 

زرگری: * * * * * تاریخ 99/9/16 سلام من دوستم همین عمل زیبایی واژن رو در دی کلینیک انجام داد یک شب هم بستری بود با تیغ پدرشو دکتر جاوید درآورد من آمدم پیش خانم دکتر هما پرند کلا یک ساعت داخل مطب عمل لابیاپلاستی انجام دادم رفتم الان سه روزه از عمل گذشته دارم کارهای خانه میکنم جارو برقی هم زدم :-)

بهاره: * * * * * تاریخ 99/10/14 من هر سه عمل رو انجام دادم نتیجه رضایت بخش بود واقعاً احساس رضایت مندی بالایی از خودم دارم دکتر بسیار با شخصیت و مهربان هستند و دستیارشون خیلی دوست داشتنی بود .

تبریزی: * * * * * تاریخ 99/10/26 دکتر متبحر و مسلطی است کاملاً به انجام امور زیبایی مسط هستند عمل ظرف 10 دقیقه انجام شد

نسیم: * * * * * تاریخ 99/11/5 کارشون بیسته خیلی خوبه 

ف فضایلی: * * * * * تاریخ 99/11/9 خدا خیرتون بده بابت در نظر گرفتن هزینه عمل زیبایی واژن

فاطمه: * * * * * تاریخ 99/11/12 من عمل تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ رو انجام دادم خیلی خوب بود فقط۲ روز درد داشتم بعد خوب شدم

سمانه: * * * * * تاریخ 99/11/15 خیلی عالیه فقط قیمتش خوب باشه که همه عمل ها رو انجام دهم​​​​​​​

زهرا: * * * * * تاریخ 99/11/15 خیلی خیلی عالی تنگی واژن خیلی حال میده من 8ماه پیش جراحی کردم هیچ مشکلی نیست خواهرم همین تور جراحی کرده خیلی عالی بهتر بهتر ))تشکراز خانم دکترپرند ممنون

سانازجواهری: * * * * * تاریخ 99/11/20 سلام افتخارمیکنم که درکشورم چنین خانم هایی هستن که به فکر هم نوعان خود هستند

پیران: * * * * * تاریخ 99/11/23 کار خوبیه اما کاش زاهدان می بودین هزینه اش کلا چقد میشه ممنون.

سانازجواهری: * * * * * تاریخ 99/11/20 سلام افتخارمیکنم که درکشورم چنین خانم هایی هستن که به فکر هم نوعان خود هستند

مرصیه: * * * * * تاریخ 99/11/25 عالی

سروناز: * * * * * تاریخ 99/12/3 این دکتر بهترینه برای لابیاپلاستی خیلی دقیقه

ثریا: * * * * * تاریخ 99/12/3 عالیه

فاطیما هدایتی یگانه: * * * * * تاریخ 1400/2/11 علی و بینظیر

سهیلا: * تاریخ 1400/2/12 خیلی بد. 

sh.shekohi: * * * * * تاریخ 1400/2/12 دکتر عالی و بی نظیریه حتماً برید پیششون انصافاً قیمت هارو نصف جاهای دیگه میگیرند کارشونم خیلی خوبه و مسلط هستند

فرزانه : * * * * * تاریخ 1400/2/12 پزشک بسیار کاربلدی هست ایشان من بسیار رضایت دارم .در زمان درمان احساس خوش آیندی نداشتم ولی دردی هم هم حس نکردم

مهسا: * * * * * تاریخ 1400/2/25 خیلی قشنگ

روژان: * * * * * تاریخ 1400/2/25 عالی از زمانی که من این عمل رو انجام دادم از رابطه ی جنسیم بیشتر لذت میبرم و نامزدم واقعا عاشق سفیدی و زیبایی واژنم شده. ممنون از شماها. پنج ستاره واقعا بده.

محمد رضا: * تاریخ 1400/2/25 خانم ها تو رو خدا لبه های اونجاتونو برندارید. ببخشید که میگم والا برای مردها همونا جذاب و سس.ک.سیه. اینقدر دستکاری نکنید

فهیمه: * تاریخ 1400/3/2 خیلی بی معنی

المیرا: * * * * * تاریخ 1400/3/3 عالیه

مهدیس: * تاریخ 1400/3/3 واقا اینکار زشته

مرضیه ملکی: * * * * *تاریخ 1400/3/4

هانیه: * * * * *تاریخ 1400/3/8من میگم نباید الکی دستکاری کنیم خیلی آقایون خوشش نمیان از طبیعی بودن خارجش کنیم من که شوهرم دوسش داره

مریم: * * * * *تاریخ 1400/3/8جراح خبره عالی و با حوصله هستند. من عمل تنگ کردن واژن انجام دادم کلا دو روز سو زش داشتم ولی الان خوب شدم .

راضیه: * * * * *تاریخ 1400/3/9کمتر دروغ بگید همه این کامنتارو یک نفر میذاره از طرف خود دکترس

 پاسخدهی به سوالات بیماران فقط از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است